adcov.com

Skutecznych metod leczenia migreny

Skutecznych metod leczenia migreny


Migrenowe bóle głowy mogą zrujnować twój dzień, ponieważ czuje się jak młot jest bezlitośnie wali w twojej głowie. Może on być nie do zniesienia, tak, że często wywołuje nudności i wymioty. W ostatnich czasach, tylko odwołanie osoby cierpiące na migrenę już było próbować przespać, co było prawie niemożliwe, ze względu na ostre skutki migreny. Na szczęście, teraz istnieją rozwiązania w leczeniu tej utrapienie.

Przepisane leki

Oprócz leczenia nadciśnienia i ból w klatce piersiowej, beta-blokery są stosowane do zapobiegania migreny. Istnieje wiele rodzajów leków, beta bloker, jednak Propranolol jest jednym z najczęściej przepisywanym migreny. Środki przeciwdepresyjne, takie jak thorazyna, Vistril, Compazine, Phenergan i Tigan są stosowane w leczeniu nudności i wymiotów, wynikającą z migreną, a także może przyczynić się do zmniejszenia bólu. Według Migrena Awareness Grupa: krajowy ustaleń dla pacjentów z migreną (MAGNUM), sodu divalproex (Depakote) jest najbardziej obiecującą dostępne leczenie zapobiegawcze migreny. Początkowo stworzony do leczenia padaczki, który jest ściśle związany z migreną, Depakote zmniejsza natężenie i częstotliwość napadów migreny. Leki te powinny być podejmowane tylko wtedy, gdy przepisane przez lekarza po tym zbadał cię i stwierdził, że są one najlepsze rozwiązania dla migreny.

Styl życia

Często migrena jest wynikiem niskiej życia. Nie śpi tyle jest wspólnym czynnikiem migreny. Aby tego uniknąć, postaraj się co najmniej 7 lub 8 godzin snu każdej nocy. Nadmierne spożywanie alkoholu prowadzi często do kaca, że ​​wywołuje migreny. Powstrzymać się od picia alkoholu lub ograniczyć spożycie Aby uniknąć tego konsekwencje. Nieustanny stres niepokojące lub mogą wywoływać migreny. Wdrożenie dziennego trybu ćwiczeń, aby zmniejszyć poziom stresu i starają się unikać sytuacji stresowych, aby zmniejszyć ryzyko zachorowania na migrenę. Znajdź pozytywne wyloty lub rozwijać hobby, takie jak czytanie, aby złagodzić stres i zmartwienia. Wreszcie, jeść właściwie, jak pomijanie lub opóźnianie posiłków może wywołać migrenę.

Leki bez recepty

Istnieje ponad-the-counter (OTC) leki, które można podjąć, aby zmniejszyć objawy swojej migreny. Są to najbardziej przydatne, gdy migreny są częste i nie są zbyt poważne. Nie czekaj, aż twój migrena w pełni opracowane przed podjęciem leczenia. Zamiast używać go na początku migreny. Excedrin Migrena jest jednym z najbardziej popularnych leków OTC przeznaczonych do leczenia migreny. Postępuj zgodnie ze wskazówkami na butelki przed konsumentami tabletki, a następnie spróbuj znaleźć ciche i ciemne miejsce odpoczynku, aby odzyskać. Jeśli leki OTC nie złagodzić swoją migrenę lub jeżeli objawy utrzymują się i ataki migreny, to jest czas, aby zobaczyć się z lekarzem, który może zaproponować odpowiednie leczenie dla Ciebie.