adcov.com

Składniki w Akavar 20/50

Składniki w Akavar 20/50


Szacuje się, otyłość wpływa połowa populacji w krajach zachodnich, a zawiera powikłań, takich jak nadciśnienie, cukrzyca i choroby serca. Akavar 20/50 jest jednym z wielu dodatków odchudzających dostępnych w handlu. Wiele składników Akavar 20/50 zostały przetestowane klinicznie i okazały się być skuteczne w kontrolowaniu wagi. Jednak zawsze skonsultować się z profesjonalnej opieki zdrowotnej, gdy program odchudzania.

Składniki Akavar 20/50

Akavar 20/50 składniki obejmują yerbe mate, guarana, Damiana, imbir, orzechy kola, żeń-szeń, zielona herbata, kakao Schisandra, nakrętki, jujube, Scutellaria, mąka ryżowa, stearynian magnezu, celuloza, żelatyna, dwutlenek krzemu, dwutlenek tytanu.

Yerbe mate, Guarana i Damiana

Czerwiec 2001 numer "Journal of Nutrition" Człowieka i Dietetyki zawarte artykuł, który badał skutki odchudzania z yerbe mate, guarana i damiana, YGD, w badaniu klinicznym kontrolowanym placebo w ciągu 10 i 45 dni. Badacze mierzono masę ciała uczestników przed i po obróbce z trzech kapsułek YGD uzupełnione przed każdym posiłkiem i porównano je do tych otrzymujących placebo zrobionego soku jabłkowego. Masy ciała odnotowano również w okresie do 12 miesięcy po zabiegu. Badania wykazały, że "opróżniania żołądka" wystąpiła w ciągu 58 minut, plus minus 15 minut, dla tych, którzy otrzymywali YGD, ale tylko 38 minut, plus minus 7,6 minuty, do osób otrzymujących placebo. Autorzy doszli do wniosku, że suplementacja YGD znacznie wydłuża czas potrzebny do opróżnienia zawartości żołądka, zmniejszając tym samym liczbę kalorii przez uczestników badania. Dodatkowo, zgłosili niewielki odzyskać masy podczas 12-miesięcznego followup.

Bezpieczeństwo i skuteczność Ginger

Artykuł pojawia się w marcu 2007 numerze "Journal of Roślin Zielarskich" badano bezpieczeństwa i skuteczności imbiru z rabarbaru, astragulus, czerwona szałwia i kurkumy w redukcji kalorii. Naukowców zatrudnionych ponad 100 osób w różnym wieku i podzielono je na grupy, aby otrzymywać dawki 300 mg, 600 mg lub placebo. Zmierzono spożycie pokarmu przed rozpoczęciem badania i na dwóch odstępach tygodniowych. Badania wykazały, że nie było znaczące zmniejszenie spożycia pokarmu po ośmiu tygodniach i stwierdził, że nawet jeśli składniki są bezpieczne, nie stwierdzono korzyści odchudzania.

Skutki Kola Nut

Badanie obejmowało w numerze "International Journal of Obesity i Zaburzeń Metabolicznych pokrewne" maj 2002 oceniano wpływ orzechów kola, naturalne źródło kofeiny, w sześć miesięcy, kontrolowanym placebo badaniu, które mierzone odchudzania, ciśnienie krwi i czynności serca. Badania wykazały, znaczący spadek masy ciała, skład tłuszczu i cholesterolu LDL, jak również korzystnych zmian w ciśnieniu krwi, częstości akcji serca. Autorzy doszli do wniosku, że roślinne źródła kofeiny znacząco obniżył masę ciała i zawartości tłuszczu, bez działań niepożądanych.