adcov.com

Składniki Serwatka

Składniki Serwatka


Serwatka jest naturalnym źródłem łatwo przyswajalnych białek, dzięki czemu jakość żywności dla kontroli wagi, mówi Przetwórstwo USA Rada Eksportu. Serwatkowych produktów mleczarskich bogaty w składniki zawierające laktozę, białka i kombinacji witamin i minerałów. Jest to doskonałe źródło wapnia, ma niski indeks glikemiczny, i zawiera wszystkie dostępne aminokwasy w porównaniu z innymi białkami, co Serwatka w idealnym składników w kontroli wagi i żywienia.

Pralnia Serwatka

Pralnia słodka serwatka, pochodzi z twardego sera (ser podpuszczkowy) produkcji, składa się z tych samych składników, z nieprzetworzonego serwatki - minus wilgoć - z 74,4 procent węglowodanów, 12,9 procent białka i średnio 1,1 procent tłuszczu, z amino Kwas wynik 102 na 100 gramów. Ponadto, słodka serwatka jest bogaty w witaminy, szczególnie w witaminy B rodziny i minerały, takie jak wapń, fosfor i potas.

Kwas Serwatka

Kwas serwatki uboczny pochodzący z mlecznego wytwarzania białego sera, takiego jak ser ricotta domku lub z głównych składników składających się z 70 procent węglowodanów (laktoza), 11,7 procent białka i średnio 0,5 procent tłuszczu, a wynik aminokwasową z 109 na 100 gramów. Zawartość witamin i składników mineralnych z kwaśnej serwatki przypominają składniki słodkiej serwatki, z wyjątkiem wapnia. Procent wapnia w ciągu kwaśnej serwatki jest podwójna ilość dostępna w słodkiej serwatki.

Koncentrat białka serwatki (WPC)

Koncentrat białka serwatki (WPC) jest wykonany przez usunięcie składników niebiałkowych serwatki do wytwarzania zagęszczonego produktu serwatki o zawartości białka co najmniej 80 procent. Laktoza i sól sodowa są znacznie zmniejszone w czasie wytwarzania koncentratu białka serwatki z 3,5 procent węglowodanów i 7,2 procent tłuszczu. WPC jest popularny suplement białka stosowany przez sportowców i kulturystów do budowy masy mięśniowej.

Izolat białka serwatki (WPI)

Izolat białek serwatkowych (WPI) jest najczystszą formą koncentratu białka serwatki w stosunku do wszystkich innych rodzajów wytwarzanych produktów serwatkowych, składających się z minimum 90 procent koncentratu białek. WPI jest laktozy z mniej niż 1 procent węglowodanów i tłuszczów, atrakcyjnym źródłem pożywienia dla wymagających diecie niskowęglowodanowej, o niskiej zawartości tłuszczu, dietę wysokobiałkową. Większość naturalnych witamin są również usuwane; Niemniej jednak, izolat białka serwatki, pozostaje doskonałe źródło składników odżywczych wapnia.