adcov.com

Sinus leki Rub

Według dr Murray Grossan, ucha, nosa i gardła konsultantem on-line, ponad 35 milionów ludzi w Ameryce cierpi z powodu choroby zatok. Z zatok jest takie kwestie problem, wiele osób szuka alternatywy dla farmakologicznie. Istnieje wiele naturalnych i holistyczne metody leczenia zatok, zapalenie i infekcje, ale jednym z najbardziej skutecznych sposobów jest z rub zatok. Użyj pocierać zatokowego do leczenia i koją podrażnioną zatok.

Zrób zmniejszający przekrwienie Rub

Zrób pocierać obkurczające, który przenika głęboko do jamy zatok z ciepła i aromaterapii. Zmieszaj ½ szklanki oliwy z oliwek z 1/3 szklanki soli morskiej. Zakup mirry goldenseal, cayenne i Bayberry z lokalnego sklepu ziołowego. Mogą one być albo nabyć w postaci oleju lub w postaci suplementu tabletek. Jeśli używasz miejsce oleju 5 kropli każdego oleju ziołowego w roztworze i dobrze wymieszać. W przypadku korzystania z kapsułki otwarte 1 kapsułkę każdego zioła i mieszać do roztworu aż do całkowitego rozpuszczenia się zioła. Połóż się na plecach i mieć przyjaciel lub członek rodziny zastosować trzeć bezpośrednio do policzków i czoła. Mają niego przesłanie pocierać przez kilka minut, a następnie można odpocząć podczas uczucie naturalne ocieplenie zrobi resztę.

Dodać antybiotyk Rub

Bądź naturalny antybiotyk pocierać odeprzeć ewentualne zakażenia w jamie zatok. Zmieszaj ½ szklanki oliwy z oliwek z 1/3 szklanki soli morskiej. Zakup olejek z drzewa herbacianego i ekstrakt z pestek grejpfruta w ziołowych sklepie. Wymieszać w 6 do 8 kropli olejku z drzewa herbacianego i 5 kropli ekstraktu z grejpfruta. Mieszaninę ogrzewa się w piecu, aż do osiągnięcia 120 °. Nie przegrzewać mieszaniny, gdyż może to spowodować poważne oparzenia. Mieszaninę pozostawia się do ochłodzenia i osadzenia na 20 minut. Weź ciepłą mieszankę i delikatnie go do górnych kości policzkowe i czoło. Mają przyjaciel lub członek rodziny delikatnie pocierać policzki i czoło mieszaniny.

Zrób Rub Sinus Chest

Zrób pocierać przekrwienie zatok i klatki piersiowej dla ciśnienia zatokowego. Utwórz pocierać piersi przeznaczony do zatok podobnie jak te, które kupujesz w sklepie (rub pary). Kup słoik wazeliny. Miarka się ½ filiżanki i umieścić w osobnym pojemniku. Zakupić olejek tymiankowy, olejek eukaliptusowy, olejek mentolu i jod olej połączono z wazeliną. Wymieszać w równych częściach każdego z olejów (6 do 8 kropli). Utwórz natrzeć jak dużo lub za mało olejków eterycznych, jak chcesz. Więcej korzystasz, tym bardziej intensywne aromaty będzie. Ostrożnie stosować tę pocierać do górnej części klatki piersiowej i dolnej części szyi tak często jak potrzeba, aby złagodzić uczucie zatkanego nosa.