adcov.com

Sinus leki dla dzieci

Infekcje zatok są wynikiem zapalenia zatok. Infekcja bakteryjna jest najczęstszą przyczyną wytwarzania obrzęku i bólu na boki twarzy. To wymaga leczenia antybiotykami, a lekarz powinien być konsultowany natychmiast. Jednak wirusy mogą również powodować zapalenie zatok i mogą być oczyszczane z naturalnych środków.

Środki zaradcze - Wdychanie pary

Wdychanie pary jest szczególnie polecany do ulgi zatok, ponieważ pomaga drenażu zatok. Można to osiągnąć na wiele sposobów. Prostą metodą jest uruchomienie prysznic i niech dziecko wdychać oparów podczas gdy w zamkniętej łazience. Wskazane jest również, aby uruchomić nawilżacza dziecka pomieszczeniu w celu zwiększenia zawartości wilgoci w powietrzu.
Zamiast prostego inhalacji pary pewne naturalne składniki można dodawać do gorącej wody, aby uczynić go bardziej skuteczne. Ocet jabłkowy zawiera potas i jest znany zerwać i poluzować śluzu, zmniejszając tym samym zapotrzebowanie zatokowego. Może być konsumowane lub dodaje się do pary wodnej przez zmieszanie z gorącą wodą.
To samo odnosi się do czosnku, który pomaga zapalenie walczy. Ekstrakt z czosnku, sok lub kapsułki mogą być zużywane, lub gdy jest zbyt trudna dla dziecka, może być dodawane do wody do inhalacji parowej.
Olej eukaliptusowy, który zwalcza zapalenia, mogą być dodawane do wody lub pary wodnej do inhalacji stosowane do nosa i zagęszczone obszary bezpośrednio, jeśli dziecko na to pozwoli. Unikać stosowania na twarz i usta. Jak pary ściera może to spowodować jakieś pieczenie w oczach, więc używać ostrożnie.
Vapor rub może stosować na piersi, aby zmniejszyć natężenie ruchu. Ale to czasami powoduje świszczący oddech i musi być stosowany z ostrożnością. Alternatywnie, łyżka pełna rub pary mogą być dodane do ciepłej wody i dziecko może zostać poproszony o wdychać oparów.

Inne środki zaradcze

Podnosząc poziom głowy ułatwia oddychanie i może zmniejszyć dyskomfort zatorów. Wyregulować pozycję leżącą tak, że głowica jest podwyższone w stosunku do pozostałej części organizmu.
Upewnij się, że utrzymanie dziecka nawilżoną z dużą ilością płynów. Woda, soki owocowe, zupy i herbaty może tylko pomóc.
Zapalenie zatok może być wywołane przez zimno i witaminy C jest wiadomo, że z zimna. Spożywanie naturalnych produktów spożywczych, takich jak sok pomarańczowy lub kapsułki witaminy C może pomóc. Lemoniada jest również przydatny, gdyż zawiera substancje przeciwwirusowe.
Non-leczniczych kropli soli pomaga wypłukać przewody nosowe i słuchowe z zatorami.

Skonsultować się z lekarzem

Jeśli zimne i zatok objawy trwają dłużej niż tydzień, należy skonsultować się z lekarzem, ponieważ może być konieczne antybiotyki. Jeśli dziecko ma wysoką gorączkę - ponad 102 - lub wydaje się bardzo źle, nawet przez krótki czas, lekarz powinien być konsultowany.