adcov.com

Siemię lniane, sok żurawinowy i sok z cytryny Detox

Siemię lniane, sok żurawinowy i sok z cytryny Detox


Osłaniające soki można szybko uruchomić schematu ćwiczeń i diety i usuwanie toksyn z organizmu. Popularne soki detoksykacji obejmują siemię lniane, żurawinę i cytryny. Środki ludowe nie ulegają Żywności i Leków recenzję tak zawsze porozmawiać z lekarzem przed rozpoczęciem leczenia.

Flaxseeds

Nasiona lnu można zmniejszyć ryzyko wysokiego ciśnienia krwi, choroby serca, udaru, raka i cukrzycę według WebMD.com. Zrobić detox lniany herbatę, dodać 1 łyżeczka. z nasion lnu ziemi do 1 szklanki wody i dokładnie wymieszać, według strony internetowej That'sFit.

Żurawina

Żurawina ma właściwości antyseptyczne, aby oczyścić układ moczowy i zawierają taniny do neutralizowania wirusów, według Detox-dla-życia. Zrobić detox sok żurawinowy, wymieszać 2 łyżki. czystego soku żurawinowego, 1 łyżka. z spirullina i 8 uncji wody źródlanej. Żurawinowy sok detox działa najlepiej, jeżeli są spożywane na pusty żołądek.

Cytryna

Cytryny pomaga wątroby wbudowane toksyn z systemu, według strony internetowej czystej energii-idei. Wymieszać kilka łyżek soku z cytryny z czystej 8 uncji gorącej wody i pić raz dziennie w godzinach porannych. Dodać cukier do smaku.