adcov.com

Shin Szyny Diagnoza

Shin (zespół stresu przyśrodkowego piszczeli) są bóle w przedniej części kończyn dolnych, które wynikają z korzystania, zwłaszcza uruchomiony. Zgodnie z Mayo Clinic, ból od podziałów goleni jest wynikiem nadmiernego obciążenia na kości nogi i tkanki łącznej, które mocują mięśnie do kości. Zdecydowana większość goleni przypadkach szyna dobrze reagują na zabiegi pielęgnacji domowej, takich jak odpoczynek i lodu.

Zagrożenia

Centrum Kontroli i Prewencji Chorób mówi badania pokazują podziały goleni stanowią do 16 procent urazów wśród biegaczy. Są one najbardziej popularne wśród ludzi, którzy niedawno program.

Jesteś w grupie ryzyka shin czy maratonie lub po prostu gonić piłki nożnej.

Zgodnie z Mayo Clinic, ludzie z płaskimi łukami są bardziej skłonni do użycia zbyt daleko do wewnątrz podczas pracy i że może być częścią przyczyny shin.

Objawy

Shin są znane powodować tkliwość, ból lub bolesność w dół długość podudzia. Może być również opuchlizna.

Ból z powodu shin może rozproszyć po zamknięciu działa, ale ból może stać się trwałe w czasie.

Strona główna zadośćuczynienie

Po prostu odpoczynku nogi jest zwykle bardzo skuteczne leczenie pęknięć goleni. Over-the-counter lek przeciwbólowy, takie jak ibuprofen (Advil, Motrin) lub paracetamol (Tylenol) może być wystarczające do złagodzenia ból i dyskomfort.

Można również stosować do powierzchni lodu przetargu na 15 do 20 minut kilka razy dziennie przez kilka dni. Owiń lodu w myjki lub cienkim ręcznikiem, aby chronić swoją skórę.

Podnosząc uszkodzoną nogę powyżej punktu twojego serca może pomóc zmniejszyć obrzęk.

Kiedy skontaktować się z lekarzem

Obywatele Instytut Zdrowia (NIH), że jeśli ból goleni szyna nadal, nawet po okresie odpoczynku i metod opieki w domu nie udało się usunąć objawy, należy skonsultować się z lekarzem. Lekarz może zalecić, aby zobaczyć ortopedy (specjalista w korygowaniu deformacje układu kostnego).

Gdy ból goleni jest wynikiem wypadku lub upadku, skonsultować się z lekarzem od razu.

Diagnozowanie Shin Szyny

Lekarz przeprowadzi badanie lekarskie i za swoją historię medyczną podczas diagnozowania shin. Rentgenowskie lekarz może pomóc wyeliminować inne możliwe warunki, takie jak złamania stres (małe pęknięcia kości często spowodowane przez nadużywanie.)

NIH mówi w rzadkich przypadkach made potrzebna operacja, gdy objawy shin-sztifty spowodowane przez zespół przedniego przedziału nie odejdzie po okresie czasu. ACS jest potencjalnie poważną formą shin, powodując silny ból i stan zapalny.