adcov.com

Sezonowe wypadanie włosów u kobiet

Utrata włosów nie jest zadowoleniem rzeczą dla kobiet. Kiedy jest sezonowy, istnieje kilka powodów, dlaczego tak się dzieje. Niektóre rzeczy są trudniejsze do kontroli, takich jak długość życia włosa i brak równowagi hormonalnej. Innym powodem, dlaczego włosy wypadają w sezonowych jest pogoda, niedobór witaminy D i stan zwany Pityrosporum zapalenie mieszków włosowych.

Żywotność włosa

Włosy ma żywotność około 6 lat, a niektórzy ludzie doświadczenia rzuca podczas letnich lub zimowych miesięcy. Regularne złuszczanie jest normalny wzorzec dla włosów; każdy człowiek traci około 100 nici dni.

Nierównowaga hormonalna

Kobiety przechodzące ciąży lub menopauzy dojść do zmiany swoich hormonów. Zmiana ta powoduje, że włosy na stale rzucić na kilka miesięcy przed jej ustąpił.

Pogoda

Kobiety, które doświadczają rzuca podczas letnich i zimowych miesięcy może chronić włosy z trudnych warunków pogodowych. Ciepła i zimna wiatr wysusza włosy i spowodować, że do kurnika; sobie włosy w kok lub inny styl, który chroni końce, może chronić włosy przed trudnych warunków pogodowych.

Niedobór witaminy D

Wiele kobiet może doświadczyć rzuca w miesiącach zimowych, kiedy organizm nie wytwarza tak dużo witaminy D. Organizm produkuje witaminę D, gdy jest wystawiona na słońce; suplementów witaminy w miesiącach zimowych może w tym pomóc.

Pityrosporum zapalenie mieszków włosowych

Pityrosporum mieszków włosowych jest, gdy drożdże rozwija się w mieszkach włosowych i powoduje jej krew. Ten stan jest gorszy podczas gorących miesięcy letnich, kiedy pocenie skóry głowy częściej.