adcov.com

Sasafrasowy Tea Remedy

Większość z nas zna sasafrasu jako składnika podstawowego i aromat w głównym piwa. Ale jest też długą tradycję stosując Sassafras jak ziół leczniczych o różnych zastosowaniach. Tradycja ta rozpoczęła się z indiańskich plemion, które żyły w paśmie górskim Appalachów. Europejczycy rozstrzyganiu w Nowym Świecie szybko rozpoznawane swoje właściwości lecznicze, a podczas dni kolonialnych stało się ważnym amerykański eksport.

Zewnętrzne środki zaradcze

Sasafrasowy jest szczególnie skuteczny jako lekarstwo na trujący bluszcz i trujący dąb. Zrób herbatę przez gotowanie sassfras korzenia w wodzie. Gdy ostygnie, nasączyć szmatkę w herbacie i zastosować go do dotkniętych obszarów. Picie herbaty może pomóc Sassafras dąb trucizny i złagodzić objawy Poison Ivy, jak również. Sasafrasowy faktycznie ma tendencję do wzrastania w bliskim sąsiedztwie takich roślin, dla których można zaoferować antidotum. Jeśli wiesz, że masz musnęły dąb trucizny lub trujący bluszcz i można rozpoznać roślinę sassfras pobliżu, możesz wybrać zakład, zgniatać liści, i zastosować je bezpośrednio do skóry, aby zneutralizować wpływ toksyn.

Sasafrasowy Jako Toner krwi i czyścić

Sasafrasowy również powszechnie uznawany za toner krwi lub substancji, która pomaga nasz organizm do produkcji czerwonych i białych krwinek. Z tego powodu może być dobrym lekarstwem na anemię, i to jest dobre zioło podjęcia przez kobiety podczas miesiączki. Posiada również reputację jako oczyszczacz krwi, pomaga leczyć nasze systemy toksyn. W rzeczywistości, kiedy pierwsi amerykańscy koloniści dowiedział się o tym aspekcie jego właściwości lecznicze, zaczęli eksport do Europy, gdzie został przyjęty jako lekarstwo na współczesnej plagi syfilis. Jest to korzystne zarówno dla wątroby i nerek, które pracują, aby oczyścić nasz organizm z toksyn. Jeśli cierpisz na niedokrwistość lub jesteś zaniepokojony toksyn środowiskowych, zapytaj lekarza opieki zdrowotnej o picie sasafrasowy herbata w umiarkowanych ilościach jako remedium.

Potencjalnych zagrożeń dla zdrowia

FDA zakazała olejku Safrol, wykonane z roślin sasafrasowego powodu prób w 1970 i 1980 roku wykazujące, że duże dawki mogą być rakotwórcze u myszy laboratoryjnych. Olejek nie jest już dostępna w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, choć można kupić korę i korzeń sasafrasowego do herbaty. Nikt nie udowodniono, że sasafrasowy jest szkodliwy dla ludzi, choć nikt nie jest ostatecznie ustalone na jego bezpieczeństwo, albo. Porozmawiaj z lekarzem, jeśli jesteś zainteresowany wykorzystaniem Sassafras jako ziołowy.