adcov.com

Są wanny z hydromasażem Bad Po ciąży?

Ciepła woda jest wybrana metoda leczenia bólu i ulgi dla wielu kobiet w ciąży. Efekt nieważkości odreagować powrotem, bóle bioder i przyłączyć i może zmusić płyn z opuchniętych kończyn i stóp. Wanny z hydromasażem, jednak nie zawsze są najlepszym wyborem. Według Jeanne-Marie Guise, będącej rezydentem Ob-Gyn na Babycenter.com, to lepiej zrezygnować z jacuzzi za wanną lub basenie.

Niebezpieczeństwa wanny z hydromasażem

Według Amerykańskiego Stowarzyszenia Ciąża, wewnętrzna temperatura ciała 102 stopni lub większej może spowodować poważne komplikacje dla rozwijającego się płodu. Średni jacuzzi jest utrzymać wodę w stałym 104 stopni. Według dr Guise, że ilość ciepła "podnosi tętno i zmniejsza dopływ krwi do macicy, potencjalnie oddanie dziecka pod wpływem stresu lub zakłócanie normalnego rozwoju." Amerykańskie Stowarzyszenie Ciąża stwierdza, że ​​zajmuje mniej niż 20 minut w gorącej kąpieli na swoje ciało, aby osiągnąć niebezpieczną temperaturę. Dodatkowe zagrożenie, jacuzzi również zwiększać ryzyko kobiety ciężarnej z przytomności z powodu staje się zbyt ciepły, zbyt szybko, co stwarza ryzyko utonięcia.

Odpowiedzialny Wykorzystanie

Amerykańskie Stowarzyszenie Ciąża przypomina, że ​​kobiety w ciąży powinny unikać wanna z hydromasażem stosowanie całkowicie w pierwszym trymestrze. To nie tylko uniknąć powikłań związanych z ciepła, ale również ogranicza ekspozycję na wanna z hydromasażem chemikaliów. Po raz pierwszy trymestr zakończył, jacuzzi powinny zostać zmienione w celu podgrzewania wody nie wyższej niż 100 stopni. To zaleca sprawdzenie temperatury wody i własną temperaturę często. Wreszcie, doradzają czas spędzony w wannie z hydromasażem do 10 minut ograniczenie.