adcov.com

Rzeczy, które możesz zrobić z Recycled Stuff

Recykling elementów zamiast rzucać je nie tylko zmniejsza nasz wpływ na Ziemi, ale daje możliwość znalezienia zastosowań dla przedmiotów, które inaczej się wyrzucić. Szeroki zakres zastosowań stosuje się do przedmiotów codziennego użytku, takich jak opony, beczki, zasłony i praktycznie wszystko można wykorzystać w domu, ogrodzie lub biurze.

W ogrodzie

Zwykle zużyte elementy mogą być wykorzystane w ogrodzie, takich jak lodówki, opony, palety drewniane, a nawet starych wanien. Zamiast podrzucając te rzeczy out, włączyć je do swojego ogrodu lub krajobrazu służyć Ekologiczne i ozdobne celom.

Stara lodówka może być zanurzona w ziemi, a drzwi mogą być usunięte lub pozostawione na nim pułapkę w powietrza i wilgoci. To służy jako miejsce do wypełnienia z kompostu, robakami i bogatej w składniki odżywcze gleby dla potrzeb ogrodnictwa.

Stara wanna, zwłaszcza rustykalny wygląd staromodny nóżkach wanna, służy jako ciekawy dodatek do dekoracyjnego ogrodu sceny. Może być wypełniona gleby i rośliny można sadzić w nim, przekształcając go w ładnej donicy.

Palety mogą być wykorzystywane do podnoszenia kontenerów ogrodów. Są łatwe do malowania i dostosować do środowiska w ogrodzie. Kiedy opony stracili bieżnik i je wymienić, można podważyć ich z felg i używać ich jako plantatorów do uprawy ziemniaków i innych podobnych warzyw.

For Your Fashion

Tworzenie odzieży i akcesoriów mody z pozycji chcesz normalnie wyrzucić, takich jak świeże lub sztuczne kwiaty z bukietów i uzgodnień, dziwnych przycisków i nawet starych zużytych ubrań. Rzemiosło eko-mody nie tylko służyć jako zabawnych projektów rzemiosła, aby zakończyć, ale można zmniejszyć ilość śmieci, które dostaje wyrzucać, więc zmniejszeniem emisji dwutlenku węgla.

Na przykład, można zrobić kobiecą broszkę z sztucznym kwiatem głowy, pistoletu do klejenia na gorąco, o długości jedwabną wstążką i agrafką. Wystarczy zawiązać wstążkę w prosty łuk, przykleić głowę kwiat na węzeł wstążce, a następnie podłączyć go do przedniej części stroju z agrafką.

Dodać kulki Crafty z płatkami świeżych kwiatów, takich jak róż, goździków i słoneczniki. Toczyć każdy płatek do malutkiej piłki miażdżąc ją między kciukiem i palcem wskazującym. Przesuń gwintowaną igły przez ziemi okrywającej się płatki, a następnie powiesić je gdzieś do wyschnięcia na tydzień. Rezultatem jest wiele małych, hartowanych kulek, które można wykorzystać, aby utworzyć własną ekologiczną biżuterię.

Stare dżinsy, koszulki i pozostałe elementy odzieży mogą być cięte i szyte się do torebki i inne akcesoria. Jeśli jesteś przebiegły z maszyny do szycia i wiedzieć, jak korzystać i tworzyć wzory szycia można również zaprojektować całkowicie nowe stroje z dawnych.

Dla domu

Stare powiedzenie mówi, że "śmieci jednego człowieka są skarbem innego człowieka." Może to brzmi prawdziwie, jeśli chodzi o recykling elementów do wystroju domu. Na przykład, można utworzyć urocze kawałki wystrój domu z takich zużytych elementów jak stare meble, przedmioty z kutego żelaza, a nawet ekscentrycznych elementów, takich jak kotwice morskie i połamanych zabawek.

Kutego żelaza stary klatka należałoby zazwyczaj znaleźć w sklepie złomowisku lub używanymi rzeczami służy jako dekoracyjny akcent, gdy na stole i pełen świeżych kwiatów lub potpourri. Może nawet dom zapalił świece, aby stworzyć spokojny i ciekawy klimat.

Wykonywanie ściennych z zardzewiałego drutu kolczastego i korzeni jest inny ekologiczny sposób, aby ozdobić swoje otoczenie. Korzystanie z narzędzia drewnem można wygrawerować imię swojej rodziny lub ulubionego przysłowie do korzeni. Użyć lakieru do drewna z magazynu sprzętu do plam i nadać mu schludny wygląd, a następnie owinąć drut kolczasty wokół krawędzi górnej części płytki. Można go zawiesić na haku na ścianie lub drzwiach, wykonane z produktów pochodzących z recyklingu.

Znalezienie materiałów

Znalezienie materiałów do swoich, recyklingu towarów ekologicznych jest łatwe, gdy jesteś z natury kreatywny i znaleźć sposoby, aby nowe rzeczy z starych rzeczy. Sprzedaży stoczni, sklepach oszczędności, wysypisk śmieci i własne powierzchnie magazynowe dostarczy Ci mnóstwo materiałów do budowy szeroki wachlarz elementów do niezliczonej różnorodności zastosowań.