adcov.com

Rzeczy do jedzenia, aby pomóc obniżyć wysokie ciśnienie krwi

Typowo, zdrowe ciśnienie krwi wynosi około 120/80 lub mniej. Posiadające wysokie ciśnienie krwi stanowi zagrożenie dla zdrowia, które może prowadzić do zawału serca, udaru mózgu lub innych zagrożeń dla zdrowia. Wiele osób obniżone ciśnienie krwi poprzez dietę i ćwiczenia z doskonałymi wynikami. Istnieje wiele produktów, które są związane ze spadkiem ciśnienia krwi. Jeść tylko prawo ilości drobiu, ryb, orzechów, całych ziaren, owoców, warzyw, o niskiej zawartości tłuszczu, żywność o niskiej zawartości sodu jest kluczem do pomocy, aby utrzymać ciśnienie krwi na zdrowym poziomie.

Soja i Banany

Soja i banany zawierają dużo potasu. Podwyższony poziom pomocy potasu zmniejszyć sodu w organizmie. Mając zbyt dużo sodu może podnosić ciśnienie krwi.

Nasiona słonecznika, fasoli i szpinaku

Te pokarmy są bogate w magnez i potas. Magnez i potas są to substancje, które skutecznie obniżają ciśnienie krwi. Pamiętaj, aby wybrać niesolone markę nasion słonecznika. Niektóre wybory fasoli, które są skuteczne są fasola, fasola lima, czarna fasola, biała fasola, granatowy fasoli i fasola pinto.

Odtłuszczone mleko

Odtłuszczone mleko daje nam istotną dodatkiem wapnia i witaminy D. Ciśnienie krwi jest obniżony o około 10 procent tych dwóch zdrowych składników odżywczych.

Dark Chocolate

Ciemna czekolada miłośników radujcie się! Ten scrumptious traktować wiąże się ze zmniejszeniem ciśnienia. Nie musisz jeść za dużo więc należy być ostrożnym i cieszyć się nim, wiedząc, że coś naprawdę smaczne może być dobre dla Ciebie. Zaledwie pół uncji lub mniej to wszystko, co jest potrzebne do osiągnięcia korzyści ciśnienia krwi.

Seler

Wszystkie warzywa są doskonałym wyborem dla kogoś z wysokim ciśnieniem krwi ze względu na ich niską zawartością tłuszczu, właściwości niskiej zawartości sodu, ale seler w szczególności jest niesamowite wysokie ciśnienie krwi obniżenie jedzenie. Seler działa na systemach ustrojowych trochę inaczej ze względu na specjalnym olejem, który zawiera. Olej ten rozluźnia mięśnie, które pomagają w utrzymaniu ciśnienia krwi. Seler działa również na swoim ciele w tym samym działania tego moczopędne będzie. Przyczyni się to do zmniejszenia wszelkich zatrzymanych sodu w organizmie, który jest to, co powoduje, że ciśnienie krwi rośnie.

Ryby

Niektóre gatunki ryb, takich jak łosoś, pomagają obniżyć ciśnienie krwi. Ryby łososia w szczególności zawiera wysoki poziom omega 3, który jest kwasem tłuszczowym. Omega 3 udowodniono skuteczne w obniżaniu ciśnienia krwi. Trzeba uważać na wybór ryb, ale i unikać smażonych ryb. A także ryby ma wysoki poziom rtęci, która jest niezdrowe dla organizmu. Trzeba zrobić, aby ograniczyć spożycie ryb, aby raz w tygodniu tylko do tego powodu.