adcov.com

Rzadkie choroby oczu

Badania poczyniła wielkie postępy w odkrywaniu tego, co powoduje, że rzadkie choroby oczu. Badania te torują drogę do szybszego wykrywania, leczenia i lekarstw. Cierpiących na rzadkie choroby oczu często stają w obliczu zagrożenia utraty wzroku, więc zrozumienie przyczyn i leczenia jest niezwykle ważne.

Pax6

, Opublikowane w Journal of Pathology, naukowcy odkryli gen Pax6, które mogą powodować rogówki iść nieprzejrzysty i prowadzić do utraty wzroku. Dr Martin Collison powiedział odkrycie prowadzi do lepszego i mniej bolesnego leczenia w tej rzadkiej choroby.

Części płaskiej obrączki rzęskowej

Części płaskiej obrączki rzęskowej jest stanem zapalnym oczu, które można leczyć, ale mogą doprowadzić do ślepoty. To dotyczy zarówno dzieci jak i dorosłych. Części płaskiej obrączki rzęskowej może wystąpić w jednym lub obu oczach, gdy płyny budować, zmętnienie wizję.

Śródnabłonkową Dyskeratosis

Śródnabłonkową dyskeratosis jest rzadką chorobą oczu, która dotyka głównie rdzennych mieszkańców Ameryki Północnej Karolinie. Powoduje łagodne tablice dotyczące błon śluzowych okładzin oczu i ust. Naukowcy z Duke University Medical Center Znaleziono gen odpowiedzialny za tę chorobę i powiedział, że to pomoże w leczeniu tej choroby i niektórych nowotworów.

Choroba Stargardta

Choroba Stargardta jest chorobą dziedziczną, która dotyka dzieci i prowadzi do zwyrodnienia plamki żółtej i nieletnich ślepota często prawną. Tylko jeden na 10.000 dzieci dostać choroby. Obecnie nie ma lekarstwa.

Choroba i płaszcze wojskowe Leber'a Tętniak

Choroby Coat i tętniak typowo wojskowy Lebera strajku mężczyzn w wieku od 18 miesięcy do 18 lat. Obrzęk oczu, rozszerzone naczynka, krwotok w oczach i indywidualny siatkówki może być obecny.

Pomarszczenie plamki

Pomarszczenie plamki występuje, gdy blizny buduje na plamce żółtej oka. Może to być spowodowane przez odłączony siatkówki, cukrzycy lub starzenia oczu. Utrata wzroku jest powszechne.