adcov.com

Ryzyko związane z zmiękczające wodę

Ryzyko związane z zmiękczające wodę


Strona internetowa Stowarzyszenia Jakości Wody zauważa, że ​​85 procent w Stanach Zjednoczonych ma twardą wodę. Rozwiązaniem tego problemu wydaje się dość łatwe --- wystarczy zainstalować do zmiękczania wody w całym kraju. Ale zmiękczacze wody nie są panaceum, że niektóre firmy, aby je mieć. Istnieje ryzyko związane z powszechnego stosowania zmiękczaczy wody.

Powiększył prowadzenie w wodzie pitnej

Większość ludzi zdaje sobie sprawę, że gromadzenie się ołowiu w organizmie może mieć tragiczne konsekwencje. Co oni nie wiedzą jest to, że do zmiękczania wody może zwiększyć ilość ołowiu w wodzie pitnej. Według bazy danych Narodowego Bezpieczeństwa Ag, brak minerałów może powodować korozję w rurach w domu, w tym rur ołowianych. Jak te rury korodują metale są uwalniane do wody używanej do gotowania i picia. Raport opublikowany w "British Medical Journal", zauważył, że mieszkańcy Glasgow z rur ołowianych i miękkiej wody miał 18 razy więcej ołowiu we krwi niż zalecany.

Wysokie ciśnienie krwi

American Heart Association ostrzega, że ​​wysokie ciśnienie krwi może prowadzić do zawału serca, udaru mózgu i niewydolności nerek. Lekarze mówią pacjentów z wysokim ciśnieniem krwi, obniżenia spożycia soli, a dla niektórych może to oznaczać pozbycie zmiękczacza wody. Raport State University odżywianie specjalista Sue Butkus Waszyngton twierdzi, że zmiękczacze wody dodać 150 miligramów sodu na każde dwa litry na obszarach o bardzo twardej wody. Ktoś, kto jest ograniczona do 250 miligramów dziennie spożycia już większość swojego dziennego spożycia po prostu pije dwa litry wody. I tych, którzy nie mają już wysokie ciśnienie krwi może rozwijać kondycję przez cały ten dodatkowy spożywanie sodu codziennie.

Uszkodzenia upraw

Patricia Aidem artykuł w "Los Angeles Daily News" wykazał daleko idące uszkodzenia zmiękczacze wody. Zmiękczona woda z domów w Santa Clarita w Kalifornii., Przeniknęli źródeł podziemnych wykorzystywanych przez rolników, 40 mil od hotelu. Ten bogaty w wodę sodu został nieświadomie używane na polach truskawek i awokado, pozostawiając rolnikom wiele zniszczonych upraw. Utrata upraw jest mocny cena za miękką wodą.