adcov.com

Ryzyko związane z wysokim poziomem trójglicerydów i estrogenów Pills połączeniu

Estrogen i różnych lipidów (tłuszczów) w organizmie są ściśle ze sobą powiązane. Ryzyko związane z wysokim poziomem trójglicerydów i pigułek estrogenowych połączone są zwiększone ryzyko choroby wieńcowej serca, hiperlipidemia, zaburzenia metaboliczne oraz choroby układu krążenia w ogóle. Natomiast estrogen pomaga poziomami dobrego i złego cholesterolu, ale również zwiększa ilość trójglicerydów, co jest szkodliwe dla zdrowia jedynek.

Choroba wieńcowa

Jak podano w badaniu z 2003 roku, "badanie obserwacyjne z hipertriglicerydemią ostre zapalenie trzustki, ciężka hipertriglicerydemia i Niepowodzenie leczenia obniżającego triglicerydy Kiedy Estrogeny są do kobiet bez rodzinną hipertrójglicerydemią" wykonanej przez żydowskiego szpitala Health Alliance w Cincinnati, Ohio, podano, że estrogen tabletki, jeżeli jest stosowany jako część terapii hormonalnej (HT) są przeciwwskazane u kobiet próbuje obniżyć poziom triglicerydów. Kobieta z poziomu triglicerydów 500 mg / dl nie powinien brać pigułki estrogenów. Kobiety z poziomu 300 powinien najpierw normalizacji ich stężenia triglicerydów przed rozpoczęciem HT. Badania wykazały, że ryzyko związane z wysokim poziomem trójglicerydów i pigułek estrogenowych połączone były zwiększone ryzyko udaru mózgu i chorób układu krążenia. Inne badanie, "Estrogeny, lipidów i choroby układu krążenia: nie ma łatwych odpowiedzi", opublikowane w Journal of the American College of Cardiology, znaleźć ten sam rodzaj wyników, a estrogen pomaga zwiększyć poziom dobrego cholesterolu (HDL: lipoproteiny o wysokiej gęstości) ,

Hiperlipidemia

Hiperlipidemia jest chorobą, która powoduje wzrost poziomu tłuszczów (lipidów) w krwiobiegu; są to takie związki, cholesterolu i triglicerydów. Międzynarodowe Towarzystwo Nefrologii opublikowała badanie ("Estrogen Wpływ na Triglyceride metabolizmu Analbuminemic Rats") wpływu estrogenów na Nagase analbuminemic szczurów (NAR). Badania wykazały, że estrogeny pomógł zwiększyć poziom HDL i niższy poziom cholesterolu LDL, ale także zwiększyło poziom trójglicerydów. Część badań spojrzał na ryzyka wysokim poziomem trójglicerydów i pigułek estrogenowych połączone, i okazało się, że szczury predysponowane do hiperlipidemii może być w sytuacji zagrożenia życia, jeżeli zostały podane estrogeny. Z badań wynika, że ​​to samo może być prawdziwe w odniesieniu do kobiet w podobnej sytuacji.

Zespół metaboliczny

Według stronie Lipid Clinic, zespół metaboliczny jest zbiór czynników ryzyka, które przyczyniają się do zwiększenia niebezpieczeństwa chorób sercowo-naczyniowych. Jednym z tych czynników jest wysoki poziom triglicerydów i tabletki estrogenu może zwiększyć tego poziomu. Należy skonsultować się z lekarzem, jeśli bierzesz pigułki estrogenów, a jeśli masz kilka innych czynników ryzyka związanych z zespołem, takich jak otyłość, brak aktywności fizycznej, diety o dużej zawartości tłuszczu, wysokiej niskiego poziomu LDL i HDL.