adcov.com

Ryzyko związane z witaminą B17

Ryzyko związane z witaminą B17


Witamina B-17 zwrócił uwagę świata, kiedy został on reklamowany jako cud leczenia raka, pomimo ryzyka poważnych skutków ubocznych. Amigdalina, jej nazwa techniczna, nie jest w ogóle witaminy; raczej, że jest to związek chemiczny, który organizm metabolizuje jak cyjanek. 1982 badania dr Charles Moertel z Mayo Clinic uznane witaminy B17 "toksyczny lek, który nie jest skuteczny w leczeniu raka." Ryzyko związane z witaminą B-17 są podobne do tych z zatrucia cyjankiem.

Wymioty

Witaminy B-17, wywołuje wymioty. To dlatego, że organizm rozpoznaje witaminy B-17, jak toksyny, które mogą powodować nieodwracalne uszkodzenie ważnych organów.

Niedociśnienie

Gdy organizm metabolizuje witaminy B-7, Rodanek związek chemiczny zwany zwolnieniu. Tiocyjanian można wcisnąć układ krążenia, co może doprowadzić do niedociśnienia tętniczego lub niskim ciśnieniem krwi. Ryzyko to jest szczególnie niebezpieczne dla osób przyjmujących leki na wysokie ciśnienie krwi, takich jak beta-blokery.

Drgawki

Witamina B-17 zwiększa ryzyko wystąpienia drgawek ponieważ pozbawia tlenu z cząsteczek hemoglobiny. Znajdujące się w czerwonych komórkach krwi, hemoglobina jest cząsteczką białka odpowiedzialne za realizację tlen w organizmie. Niedobór tlenu może powodować nieprawidłowe impulsy elektryczne w mózgu, powodując zajęcie.

Neuropatia obwodowa

Witamina B-17 może zwiększać ryzyko neuropatii obwodowej, uszkodzenie nerwów w obwodowym układzie nerwowym, który składa się z nerwów spoza mózgu i rdzenia kręgowego i podłączyć centralny układ nerwowy do kończyn ciała. Jednakże, gdy korpus jest usunąć z witaminą B17, neuropatia obwodowa zazwyczaj mogą być odwrócone.

Coma

Witamina B-7 wyczerpywanie tlenu z komórek w mózgu może doprowadzić w śpiączce. Ale w przypadku otrzymania natychmiastowej pomocy medycznej, pacjent może dokonać pełnego zwrotu.