adcov.com

Ryzyko i komplikacje dla młodzieży po zabiegach chirurgii plastycznej

Ryzyko i komplikacje dla młodzieży po zabiegach chirurgii plastycznej


Wielu nastolatków ma problemy samoocena i ciało, a niektóre wyglądają do chirurgii plastycznej, aby rozwiązać swoje problemy. Chirurgia plastyczna, zwłaszcza kosmetyczne zabiegi chirurgii, może mieć wiele zagrożeń i powikłań. Rodzice i młodzież powinna wiedzieć tego ryzyka przed nastolatki poddać każdy rodzaj chirurgii plastycznej.

Ryzyko Powiększanie piersi

Według artykułu opublikowanego w "Journal of Adolescent Health" Implanty piersi u młodzieży jest jednym z najbardziej popularnych i kontrowersyjnych operacji plastycznych dla młodzieży. Firmy Implant zgłosić większość młodych kobiet ma co najmniej jedno poważne powikłanie w ciągu pierwszych trzech lat. Są to zakażenia, krwiaki i seromas, utratę czucia brodawki, bliznowacenia i przykurczu torebki. Większość implantów piersi trwać zaledwie 10 lat, co oznacza, że ​​nastolatki mogą przechodzić kilka operacji przez całe życie. Implanty piersi są również nieprzewidywalne i często złamać lub wyciek. Rodzi to szanse na powikłania. Ponadto, wielu nastolatków nie zdaje sobie sprawy, że nie może być w stanie karmić piersią i że implanty mogą kolidować z mammografii w późniejszych etapach ich życia.

Ryzyko liposukcja

Główne ryzyko związane z liposukcji obejmują zakażenie; uszkodzenia skóry, nerwów i narządów życiowych; skrzepy tłuszczu lub krwi; i nadmierna utrata płynów, które mogą doprowadzić do śmierci. Ponadto, metody liposukcji może powodować komplikacje tym toksyczność lidokainy, gromadzenia płynu w płucach i skórze lub uszkodzenia tkanek głębokości. Inne czynniki ryzyka, takie jak nieprawidłowości, dołeczki i wybrzusza, może wynikać z błędu lekarza. Perforacja jelita lub ściany brzucha jest również możliwe podczas zabiegu liposukcji. Większość nastolatków ma przemianę materii i energii, aby schudnąć naturalnie i narażają się na patrząc na szybkie poprawki.

Ogólne plastikowe Ryzyko chirurgiczny

Istnieje wiele potencjalnych powikłań związanych z dowolnym rodzaju zabiegu chirurgicznego, który wykorzystuje znieczulenia, lub sedacji. Obejmują one tworzeniu się zakrzepów krwi, uszkodzenia mózgu, zawał serca, uszkodzenie nerwów, obrys tymczasowego paraliżu, zaburzeń rytmu serca, niedrożności dróg oddechowych i śmierci. Wdychanie może wystąpić, jeśli podczas operacji nastolatek wymiotuje, a to może prowadzić do przewlekłego kaszlu lub zapalenie płuc. Jeśli w trakcie odzyskiwania szwy rozluźnić, może wystąpić krwawienie wewnętrzne lub przepukliny. To zazwyczaj wymaga dodatkowej operacji. Gabinetach kosmetycznych są zazwyczaj drogie i rzadko objęte polisami ubezpieczeniowymi. Jeśli nastolatek finansuje procedury siebie, ona może mieć problemy finansowe, które rozpoczynają się bardzo wcześnie w życiu.