adcov.com

Ryba Tilapia jest dużo tłuszczu?

Ryba Tilapia jest dużo tłuszczu?


Tilapia jest określenie zbiorcze dla kilku gatunków słodkowodnych ryb białych. Tilapia niskiej zawartości tłuszczu, ale o wysokiej zawartości białka. Ma łagodny smak i zwartą konsystencję. Tilapia jest popularna w Stanach Zjednoczonych, z uwagi na jej niską cenę.

Rodzaje

Tilapia to powszechne rodzaje Nilu tilapia, czarny, czerwony tilapia tilapia, tilapia i biały Mozambik tilapia.

Cechy

Cztery uncji porcja zawiera 100 kalorii, tilapia, 2,5 g tłuszczu, 60 mg sodu i 21 g białka. Tilapia jest uważane za szczególnie suche, nawet dla ryb łososiowatych.

Zastosowania

Tilapia jest bardzo wszechstronny. To może być pieczone, opiekane, gotowane na parze, grillowane lub smażone. Wapno jest bezpłatne dla marynat smaku tilapia.

Korzyści

W przeciwieństwie do wielu ryb, tilapia są niskie w rtęci. Tilapia uważane przyjazny dla środowiska ryby, ponieważ mają one niewielki wpływ na ich środowiska i może być używany do
"Naturalnie" kontrolować inwazyjny wzrost roślin. Jednakże mogą one mieć negatywnego wpływu na inne ryby, ponieważ mają skłonność do zużywania i młode larwy z innych gatunków.

Historia

Ryby te są rodzime do Afryki. Ostatnio, tilapia stał się dostępny w USA najczęściej sprzedawane na rynku tilapia jest gospodarstwo podniesiony.