adcov.com

Rozwiązania na rzucenie palenia

Jeśli chodzi o rzucenie palenia, walka każdy palacz jest inna. Czy przegap nikotynę lub fizyczną rutynę palenia, pozostawiając za sobą papierosów nie jest wcale łatwe. Mimo, że objawy odstawienia są powszechne, Twoja osobista droga do życia wolnego od dymu będzie przeciwieństwie nikogo innego. Znaleźć sposoby pozostają pozytywne, i zachować wspieranie się.

Decydując się Zamknij

Palacze mają jedną poważną statystyki wspólnego: około 8,6 mln z nich ma co najmniej jedną poważną chorobę z powodu palenia, według American Lung Association. Ale to, wraz z prawie pół miliona zgonów spowodowanych paleniem co roku, często nie wystarczy, aby przekonać palacza, aby zamknąć. Palenie jest uzależnienie --- jeden z najgorszych --- więc decydując rzucić to połowa sukcesu. Pierwszym krokiem jest wybranie daty, aby zamknąć i trzymać się go. Data nie musi być jutro; może to być miesiąc (lub kilka miesięcy) od hotelu. Zacznij od pobrania datę i trzymać się jej.

Twój pierwszy dzień bez dymu

Wybierając datę i wyrzucając opakowanie to tylko początek. Teraz pogratulować sobie za podjęcie pierwszy duży krok. Wychodzić z przyjaciółmi, aby świętować i wygrzać się w chwale swojej dumy w swojej decyzji. Jeśli nadal masz kilku znajomych, którzy palą, zachęcić ich do przyłączenia się do nowo odkrytej wolności od papierosów. Szanse są, będą wspierać swojej decyzji. Jeśli nie, to było jasne, że jest to nowy styl życia.

W ciągu najbliższych kilku tygodni, śledzić swoje postępy poprzez ustawienie mini-etapowe uroczystości. W jednym tygodniu, kup sobie prezent. Po dwóch tygodniach, zaktualizować swój profil online, niech świat wie, że są wolne od dymu, lub wysłać e-mail do całej grupy na liście kontaktów. To nie jest dokładnie to, krzycząc go od szczytu góry, ale jest to sposób, aby słowo się.

Nadal pozostać dodatnia: powiedzieć sobie, że masz to coś beat i powiedzieć wszystkim, że wiesz, że nie wychodzi. Pats na plecach dla swojej decyzji nigdy nie zestarzeje.

Zestawy rzeczywistość

Dzień może przyjść, kiedy trzeba będzie zmierzyć się z faktami: rzucić palenie, i to jest trudne. Potrzeba nikotyny mogą zacząć dokonać crawl skóry.

Upewnij się, że wszystkie popielniczki i oznaki palenia są z domu, biurze lub w samochodzie. Nie dopuścić przyjaciół i członków rodziny, aby palić w swojej obecności. Temptation i dostępność papierosów może prowadzić do nawrotu choroby.

Świadomie wypełnić czas będzie można spędzić palenie z innej działalności. Jeśli siedzą przed telewizorem sprawia, że ​​można poczuć się jak palenie, zrobić pompek lub przysiadów zamiast, pospacerować lub skakanka. Wszystko, co robi Twój pompowanie adrenaliny pomoże neguje pragnienia.

Dla wielu, jedzenie jest pierwsza reakcja na głód nikotyny, gdyż spełnia to miejsce zwykłego ruchu ręki i utrzymuje usta zajęte. To jest w porządku, tak długo, jak seler, marchew lub przedmiotów o niskiej zawartości tłuszczu są twoje żywność z wyboru. Utrzymać go w perspektywie: jeśli jeść ciasto czekoladowe każdym razem, gdy chcesz palić, handlujesz jeden niezdrowy nałóg na inny.

Wielka zachęta, aby zamknąć to pieniędzy można zaoszczędzić. Drop 30 centów do słoika za każdym razem chcesz palić i oprzeć się pokusie. Jak pieniądze buduje, zobaczysz widoczne rezultaty swojej dobrej decyzji.

Jeśli pragnienia stają się nie do zniesienia, pomoc rzucić może pomóc. Porozmawiaj z lekarzem lub farmaceutą temat metod rzucania palenia odpowiednie dla Ciebie i Twojego stylu życia. Gumy, plastry i leki są dostępne, aby pomóc Ci pozostać niepalący.

Mierzyć sukces przy użyciu kalendarz, aby śledzić dniach udać bez palenia. Każdy dzień wolny od dymu jest lepszy dzień dla Ciebie, Twoje zdrowie i Twój portfel.