adcov.com

Rozwiązania dla malowane konkretne Patio

Rozwiązania dla malowane konkretne Patio

Starsze malowane betonu może być paskudztwo, gdy farba zaczyna chip i beton zaczyna trzeszczeć. Malowane konkretne patio, który jest przypuszczalny zostać odkryty komfortowy salon, traci odwołania wraz z wiekiem. Rozwiązania dla odnowienia lub przywracanie wieku betonu obejmuje do odnawiania, tłoczenia lub pokrywającą z Brukarze.

Malowanie lub barwienie

Beton może być zawsze refinished. Ważne jest, aby pamiętać, kiedy Renowacja betonu jest do naprawy wszelki trzaski lub ubytki przed zastosowaniem nowego herbu plam lub farby. Piasek, beton z podłogi buforu i 100-męstwo, papieru ściernego siatka, które są dostępne do wynajęcia w większości sklepach sprzętu. Czyszczenia powierzchni betonu po szlifowaniu betonu do mycia, pralka moc i sztywny jeżyć szczotka push. W procesie szlifowania i czyszczenia zwraca betonu do swojego pierwotnego wyglądu. Naprawić wszelkie pęknięcia lub ubytki z mieszaniną cementu podstawowe i szpachlą, a powierzchni jest gotów być malowane lub barwione. Plamy są dostępne w różnych odcieni, dzięki czemu można dostosować wygląd i kolor przy jednoczesnym zachowaniu wyglądu cementu.

Stemplowanie

Tłoczenia betonu jest proces stosowania symulowane wykończenie do materiału. Starszych konkretne patio musiałby być szlifowane do powierzchni przygotowane i dokładnie oczyścić. Tłoczenie odbywa się najlepiej gdy beton jest rozlana jest jako proces polega na naciśnięcie teksturowanej klocki na powierzchni mokrego betonu. Istniejących betonu wymaga małych warstwą cementu, około 1 cal, mają zostać dodane do powierzchni istniejących pad. Podczas gdy nakładki nowego cementu ustawia, znaczek z tworzyw sztucznych jest wciśnięty do powierzchni mokry cement, tworzenie faux wykończenie, takich jak cegły, drewna lub kamienia naturalnego.

Kostka brukowa

Brukarze są betonowych lub kamiennych bloków skonfigurować w strukturze tworzenia stałych ale estetycznym wyglądzie. Brukarze są zazwyczaj instalowane przez ustawienie ich w określony sposób, montaż granicy z tworzywa sztucznego, który jest ukryty przez trawa trzymać nadal Brukarze i szczotkowanie cementowo piaskowa do przerwy działać jak zaczynu na płytki. Stary konkretne patio jest doskonałym miejscem na miejsce Brukarze. Powierzchnia betonu jest już płaskie i gładkie, który ułatwia proces instalacji. Tylko rzeczy do rozważenia jest wysokość pad. Brukarz stoi wszędzie od 2 do 6 cali talowego. Instalowanie Brukarze nad betonu chcieliby podnieść wysokość patio, które może mieć wpływ na drzwi lub bramy. Alternatywą jest zburzyć betonu i używać spłaszczonej powierzchni pod Beton jako łóżko. Ewentualnie wymaga wynajem młot Jacka i zakup znacznej ilości betonu piasku i tkaniny krajobraz.