adcov.com

Rozwiązania dla luźnej skóry na udach

Szybka utrata masy ciała może powodować nieestetyczne luźnej skóry w miejscach, gdzie najbardziej dramatyczne zmniejszenie rozmiarów zachodzi. Żuchwy, biceps, brzuch i uda są wszystkich miejscach. Nawet stałe, pod nadzorem medycznym odchudzania ma ten skutek, jeśli pacjent był chorobliwie otyłych. Skrajne przypadki często wymagają operacji.

Żywienie

Skóra jest największym organem w organizmie, a to zależy od produkcji komórek do jego ogólnego stanu zdrowia. Paliwa, który napędza, że ​​produkcja komórek pochodzi od tego, co jesz. Zbilansowania diety. Unikać pokusy, aby wyeliminować tłuszcz z diety. Zastrzegamy niewielką ilość codziennej diety zdrowych tłuszczów i dobrych olejów.

Nawilżający

Złuszczają się kilka razy w tygodniu, aby usunąć martwy naskórek i promować produkcję nowej skóry. Zablokować w naturalnych olejów skóry o wysokiej jakości balsam.

Ćwiczenie

Rezydualna uparty tłuszcz jest czasem mylony z luźnej skóry. W przypadku utraty masy ciała, zwłaszcza, gdy utrata masy ciała było szybkie, pewne ilości beztłuszczowej masy mięśni jest tracona wraz z tłuszczem, co zmniejsza masę poniżej zdrowej skóry. Ukierunkowane ćwiczenia w połączeniu z zrównoważonej diety może przywrócić mięśnie i zmniejszyć lub wyeliminować ostatnio tłuszczu.

Masaż

Jak złuszczenia, masaż stymuluje skórę i oleje są stosowane dodać warstwę wilgoci do utrzymania zdrowej skóry i jasne.

Chirurgia

Istnieją dwa typy wyciągów ud. Medial wyciąg udo skupia się na wewnętrznej powierzchni uda. Odbywa się to niezależnie lub w połączeniu z zewnętrznym wyciągu udowej. Liposukcja, aby usunąć wszelkie pozostałości tłuszczu przyczynia się do kształtowania zarysów nogi.