adcov.com

Rozwiązania dla Leg skurcze

Kurcze nóg może wystąpić z różnych powodów. Mogą one być spowodowane przez odwodnienie, brak ruchu, uszkodzenia ciała, ciąży lub nadużywania. Skurcze nóg są skurcze i może powodować skrajne, nagły ból. Chociaż dokładna przyczyna skurcze nóg jest nieznany, rozwiązania są często naturalne i nie wymagają leczenia. Najczęściej, właściwa dieta i ćwiczenia mogą pomóc uniknąć tego problemu w wielu ludzi. Jeśli problem będzie się powtarzał, należy jak najszybciej skontaktować się z lekarzem.

Rozwiązania

Stanąć na zimnej powierzchni, które pomogą uspokoić skurcze. Wyprostuj nogi i pracy mięśni wokół stawu skokowego, zginając je w tę iz powrotem wiele razy. Masować nogę, gdzie wystąpił skurcz. Użyj Podgrzać, takich jak gorący ręcznik lub poduszka rozgrzewająca na całym obszarze, później, gdy pojawia się ból lub tkliwość. Umieść stopę chorej nogi na krześle i wyginać w stronę fotela, które powinny pomóc rozciągnąć mięśnie z skurcze. Nie wolno stawać na nogi lub umieścić wagę na nim.

Zapobieganie

Odprężyć się na odpoczynek, jak często, jak to możliwe w ciągu dnia. Wykonywać ćwiczenia rozciągające każdego dnia, aby uniknąć możliwości skurcze nóg. Rozpocząć schematu stojąc dwa metry od ściany podczas umieszczania dłonie płasko na ścianie. Pochylić się do przodu, utrzymując swoje nogi mocno na ziemi i liczyć do pięciu. Przemian odpoczynku i robi działalności w ciągu dnia; jeśli twoje stopy zaczynają boleć, usiąść i rozprostować nogi. Pić co najmniej osiem szklanek 12-uncji płynnej każdego dnia. Utrzymanie dobrze zbilansowanej diety, która zapewnia odpowiedni poziom wapnia i magnezu, które obejmuje produkty mleczne i zboża. Banany, ziemniaki, i pomarańcze są dobre dla potasu. Orzechy, nasiona, ciemne zielone warzywa są dobre dla wapnia i magnezu. Dodaj do swojej diety suplementów, aby zwiększyć ilość potrzebnych składników odżywczych.

Wezwać lekarza

Zadzwoń do lekarza, jeśli skurcze nóg trwa dłużej niż pół godziny lub przychodzi i odchodzi wielokrotnie. Zadzwoń do lekarza, jeśli masz skurcze nóg podczas ostatniego trymestru ciąży, tak, że mogą one pomóc w znalezieniu rozwiązań, które nie będą miały wpływu na dziecko. Zadzwoń do lekarza, jeśli skurcze nóg gorzej lub powoduje silny ból lub pulsujący. Lekarz może przepisać relaxer mięśni, aby pomóc w przewlekłych skurcze nóg i należy postępować zgodnie z jej wskazówkami co do joty.