adcov.com

Różnice między organizacjami i Opieki Zarządzane Powszechnej Opieki Zdrowotnej

W świecie opieki zdrowotnej, opieki i uniwersalne udało opieki reprezentują rywalizujące filozofie i podejścia. Opieka medyczna udało oznacza ograniczony jest wytycznymi określonymi przez prywatnego przewoźnika ubezpieczenia. Dzięki powszechnej opieki, każdy ma dostęp do jakiejś formy leczenia; agencje publiczne ustanowić opłaty, zbierać składki i przetwarzania płatności. Mimo wielu uprzemysłowionych w Europie, a także Kanada, które zleciło powszechnej opieki, zarządzany system opieki pozostaje dominującym w Stanach Zjednoczonych.

Zarządzane systemów opieki

W zarządzanym aranżacji opieki, przewoźnik ubezpieczenia zapewnia swoim klientom dyżurów lekarzy należących do sieci. Pacjent musi wybrać lekarzy z tego dyżurów, lub zapłacić więcej za leczenie przez lekarza, który jest z sieci. Ponadto niektóre zabiegi (takie jak gabinetów) musi zostać zatwierdzony przez przewoźnika, który nie będzie zwrotu szpitali lub lekarzy za nieuprawnione leczenia (z wyjątkiem nagłych przypadków).

Powszechnej opieki zdrowotnej

W powszechnym systemie ochrony zdrowia, leczenie jest otwarte dla wszystkich, i nie ma wyłączne sieci lekarzy lub obiektów. Powszechnej opieki zdrowotnej jest zarządzane przez instytucje publiczne, które określają kwoty refundacji dla lekarzy, jak i składek płaconych społeczeństwa, które obsługują system. Specjalizujemy się lub leczenie nie awaryjnego jest wciąż przedmiotem przeglądu i zatwierdzenia przez te organy publiczne.

Oszczędności

Zwolennicy powszechnej opieki zdrowotnej twierdzą, że taki system będzie zaoszczędzić na kosztach administracyjnych i struktury opłat zyskiem prywatnych ubezpieczycieli, która dała podstawę do kosztownej opieki medycznej i nieprzystępne składek ubezpieczeniowych. Twierdzą także, że powszechny dostęp poprawi ogólny stan zdrowia publicznego, powodując tym samym obniżenie kosztów. Już nie nieubezpieczonych pozwalają urazy i choroby, aby przejść nieleczona lub szukać leczenia w izbach przyjęć, najbardziej kosztowną formę opieki zdrowotnej.

Zarządzane Pielęgnacja i sektor prywatny

Zwolennicy Zarządzane opieki uważają, że prywatni przewoźnicy ubezpieczeniowe gwarantują najwyższe standardy opieki, i że instytucje publiczne będą bardziej nieefektywny i kosztowny sposób dostarczenia pomocy medycznej. Wierzą także, że instytucje publiczne skonfigurować do administrowania systemami opieki będzie uniwersalna ingerować w lekarza / relacji pacjenta poprzez nałożenie niedopuszczalnych ograniczeń i warunków leczenia.