adcov.com

Różnice między dziećmi i postawy dorosłych

Różnice między dziećmi i postawy dorosłych


Dzieci nie są małymi dorosłymi. Różnią się one w jego rozwoju fizycznego i psychicznego, a także biomechanicznie. Dodatkowo, dzieci w wieku szkolnym nosić plecaki i przedmiotów, które dorośli nie. Dla dzieci i dorosłych, takie czynniki jak wiek, urazy i stylu życia wpływają postawy w nietypowy sposób. Postawy różnice między dziećmi i dorosłymi są świetne.

Różnice rozwojowe

Dzieci mają większe głowy w stosunku do ich ciał, niż zrobić dorosłych, zwłaszcza w wieku głowy aż o 8 dzieci umieścić więcej obciąża ich szyjki kolce. Szyje muszą wytrzymać dużo ruchu i siły. To daje im więcej z przodu głowy postawy niż dorośli mają. Dorośli mają bardziej stabilną kręgosłupa szyjnego, z głową powyżej ramion. Dzieci wciąż rozwijającym kości, dorośli nie. W trakcie rozwoju, dzieci są bardziej narażone na urazy obejmujące tkanki miękkie, takie jak jak zespół cieśni nadgarstka lub uszkodzenia w pobliżu płyt wzrostu.

Elastyczność kręgosłupa

Kolce childrenâ € ™ s wciąż się rozwija, aż w wieku od 8 do 10, w zależności od strony internetowej Medscape News. Oznacza to, że istnieje większa elastyczność, lecz również zwiększa ryzyko uszkodzenia rdzenia kręgowego. Sam kręgosłup rośnie w długości do około 18 roku życia kręgosłup dziecka jest w stanie odżywiać się, a kręgosłup dorosłego musi być przeniesiony do przyjmowania pokarmu. Dzieci mogą wykonać ponownie łuki i gimnastyka z łatwością. Dla dorosłych, kręgosłup ma mniej zakres ruchu i więcej sztywności. Sztywna postawa jest bardziej typowe dla osób dorosłych.

Nawyki

Zarówno dzieci, jak i dorośli mogą dostać się do złych nawyków, które mają wpływ na postawę. Dla dzieci, niosąc ciężkie plecaki prowadzi do postawy zaokrąglonych ramionach. Grając w gry wideo i bada także zachęca opadające ramiona. Dzieci odpocząć ich okazały głowami na rękach nad biurkiem w szkole, powodując obrót szyjki macicy. Dorośli, którzy mają siedzący tryb pracy i siedzieć przed komputerem mogą mieć problemy z szyjki macicy do przodu głowy wystające. Są różne dla dorosłych i dzieci z typów nawyków, ale może w końcu prowadzi do słabej postawy po prostu sam.

Lifestyle Czynniki

Kiedy dorośli są zmęczeni, mają tendencję do spowolnienia i chodzić wolniej, z krótszym kroku. Dzieci nie. Stale dzieje i nadal podejmują duże kroki, ale spadek głowy i zapadanie przez ramiona. Dorośli w stresie nie stać tak wysoki, i garbić podczas siedzenia. Ale dzieci, zwłaszcza tych, w szkole, nie, jeszcze nie posiadają dodatkowego napięcia w mięśniach i Tey zwykle wykazać znacznie lepszą postawę niż dorośli.

Ponadto, ćwiczenia poprawiają postawę. Dzieci są bardziej narażone na ćwiczenia i być w dobrej pozycji, a dorośli mają tendencję do mniej, a ich postawa degeneruje.