adcov.com

Różnica między Tummy Tuck & Abdominoplastyka

Liposukcja i "Tummy Tuck" to tylko różne nazwy tej samej procedury chirurgii kosmetycznej. Zabieg ten polega na usunięciu dodatkowych skóry i tłuszczu z brzucha, a także zaostrzenie mięśnie brzucha. Wynik jest szczuplejsza, bardziej proporcjonalne talii.

Kandydaci

Osoby, które zdecydują się mieć abdominoplastyka wykonywana często mają nadmiar skóry na brzuchu z ciąży lub utracie wagi. To nie jest zalecany dla kobiet, które chcą nadal mieć dzieci, lub dla osób, które chcą stracić na wadze więcej. Pacjenci powinni być w dobrym zdrowiu.

Kompletna Abdominoplastyka

Kompletny Plastyka brzucha wymaga chirurg cięcie brzucha pacjenta w całej kości biodrowej. Nacięcie jest niski, po drugiej stronie intymnych. Następnie chirurg usuwa nadmiar tłuszczu i tkanki i mięśnie brzucha szwów razem. Będzie też wymienić pępek.

Częściowa plastyka brzucha

Dla osób, których tłuszcz depozyty pobytu poniżej ich pępka, lekarze często zalecają częściowe lub mini abdominoplastyka. Zabieg ten wymaga mniej cięcia i pępek nie musi być przeniesiony. Może być przeprowadzany z wykorzystaniem endoskopu, i trwa tylko kilka godzin.

Poprawa

Po operacji, bandaże są stosowane do nacięcia. Lekarz będzie również umieścić tymczasowy rurę pod skórą, aby spuścić nadmiar płynu lub krwi. Pacjenci mogą nie być w stanie stanąć w pozycji pionowej na kilka dni lub tygodni, podczas gdy uzdrawia nacięć i potrzebujesz leków, aby poradzić sobie z bólem.

Zagrożenia

Jak w przypadku każdego zabiegu chirurgicznego, odsysanie tłuszczu nieść pewne ryzyko. Są to zakażenie, krwawienie wewnętrzne, skrzepy krwi i niekompletny gojenie.