adcov.com

Różnica między oblodzenia idealna kremówki

Różnica między oblodzenia idealna kremówki

Lukier jest dekorator niezbędne narzędzia, Dokonywanie pojawiają się piękne i przemiły, dodając do smaku ciasta ciasta. Istnieje wiele różnych rodzajów oblodzenia, który może być używany do dekoracji. Kremówki jest również rodzaj oblodzenia. Różnych rodzajów oblodzenia, jak buttercream, royal, sypie cukru i glazury, wszystkie mają różne tekstury, smaki i zastosowań w dekoracji ciasta i ciasteczka. Wiele dekoratorów ciasta użyć kombinacji lukry ozdobić tort wydobyć motyw dekoracji.

Lukier

Różnica między oblodzenia idealna kremówki

Lukier jest kombinacja cukru i płyn, który może być masło lub wody lub nawet syropu cukrowego. Dekorator ma wybrać prawo lukier na ciasto tak, że kończy się dobrze. Niektóre lukry pozostają miękkie, niektóre twardnieje po wysuszeniu i niektóre z nich są idealne dla rurociągów. Lukier jest popularny puder, który składa się z kombinacji masło, cukier i przyprawa. To jest dobre dla wygładzania ciasta, rurociągi wzory i kwiaty i pisania. Royal Glazura jest używany do produkcji kwiatów, rurociągi dekoracje i na dekorowanie ciasteczek i Piernik domy. Wysycha w kontakcie z powietrzem i ma słodki smak.

Kremówki

Różnica między oblodzenia idealna kremówki

Kremówki jest również rodzaj oblodzenia, który jest używany w różny sposób do lodu ciasta. Kremówki ma konsystencję gliniasty, że można zrobić kwiaty i ozdoby w kształcie i rozwijali również na pokrycie ciasta. Ponieważ to całkowicie obejmuje ciasta i uszczelnia się powietrza, kremówki również służy do zachowania fruitcakes. Istnieją różne typy kremówki stosowany w dekoracji tortu. Walcówka kremówki jest kremówki tradycyjny dobiegu i pokrycie ciasta płynnie. To ma być ugniata jak ciasto i musi być pokryte podczas używania w celu zapobiegania wysychaniu. Szybkie wlać kremówki jest wykonane przy piecu i wylewa na ciastka i czekoladki do suszenia i utwardzania, umożliwiając gładkie satynowe wykończenie na wypieki. Resztki kremówki może ponownie zagotować i używane ponownie.

Różnica między kremówki i Buttercream lukier

Różnica między oblodzenia idealna kremówki

Lukier jest szybkie i łatwe do wykonania i rozprzestrzenia się łatwo. To jest doskonały puder dla początkujących ciasto dekoratorów. Pozostaje również w temperaturze pokojowej i może być barwiony przy użyciu cieczy lub żel jedzenie kolory. Spójność buttercream mogą być zróżnicowane w zależności od wykorzystania. Sztywne buttercream może służyć do rur kwiaty i granic. Nieco rozcieńczona obecnie buttercream można płynnie rozłożone ciasta i potoku koronki jak dekoracje na pokrycie powierzchni ciasta. Pomadek mogą być wykonane w domu, ale wielu dekoratorów wolą łatwy dostępność gotowych kremówki. Ciasto profesjonalnych dekoratorów się łatwością obsługi i piękne wykończenie że kremówki daje do ciasta. Zefir kremówki jest standardowy przepis używane przez dekoratorów tort weselny, którzy lubią swoją giętkość i smak. Spójność kremówki zależy przepis używane. W przeciwieństwie do lukier buttercream, który może być rozcieńczony przy użyciu wody, kremówki muszą być wykonane od podstaw z innego przepisu, jeśli chcesz inną konsystencję.

Różnica między Royal oblodzenia i kremówki

Kremówki jest słodki i rozpływa się w ustach. Jest również stosowany w cukierki, gdzie działa jak centrum podstawy na których różne polewy wlewa się do cukierków. Kremówki tinty łatwo, ale żel kolory są preferowane, tak, że spójność i ustawienie czasu nie ulega zmianie. Kremówki pozostaje miękki po dekoracji i nie wyschnąć całkowicie. To może stanowić skorupy, ale nigdy nie wysycha twardy. Z drugiej strony royal Glazura wysycha do konsystencji kości twardy, stają się kruche i łatwo złamać. Royal Glazura dekoracje trzeba się obchodzić ostrożnie aby uniknąć zerwania. Narażenie na wilgoć sprawia, że royal lukier miękki i lepki, rozpieszczanie dekoracje i zmianę konsystencji. Royal Glazura jest łatwe do wlać i wysycha bardzo szybko. To jest łatwe do pracy z porównaniu do kremówki, która wymaga praktyki i wiedzy.

Narzędzia do dekoracji

Podczas pracy z wszelkiego rodzaju lukier, musisz mieć czyste, wilgoci Darmowe narzędzia tak, aby lukier smaku i konsystencji nie ulegają zmianie. Kremówki ma się wycofać za pomocą wałkiem. Różne Frezy i rolki można również dać efekty wypukły lub nadrukiem. Kremówki płynność jest również pomocne, aby usunąć pęcherzyki i uderzeń z ciasto po toczenia kremówki i umieszczenie go na ciasto. Kremówki nie korzystać z porad i rurociągów torby, które są używane dla buttercream i royal Glazura. Aby użyć lukier buttercream lub royal, trzeba worek rurociągów polać polewą i różne porady i dysze do produkcji wzory i kwiaty. Kształt i projekt dekoracji rurami zależy w dużym stopniu na wiedzy rurociągów dekoratora wnętrz.