adcov.com

Różnica między liniowej idealna Maszynka do tatuażu modułu cieniującego

Wielu początkujących artystów tatuaż mam kilka pytań na temat technicznych aspektów tatuażu. To może być trudne do uzyskania odpowiedzi od tatuażu Wspólnoty, tak ważne jest robienie twój zadanie na własną rękę. Jednym z najczęstszych pytań tatuażu jest o różnicy między Linera, kontury i czarnej roboty i maszyna modułu cieniującego, cieniowanie i barwienia. Istnieje wiele różnic między dwoma zestaw ups, że większość artystów tatuażu zachować wiele maszyn na strony które są skonfigurowane dla każdej aplikacji.

Igła konfiguracji

Jednym z najbardziej zauważalnych różnic w Maszynka do tatuażu ustawić dla okładzin i utworzony do cieniowania jest liczba igieł i jak są one umieszczone. Maszyna, która jest skonfigurowana dla okładzin zwykle wykorzystują mniej igły niż maszyna cieniowanie tak, że praca może być bardziej czysty i szczegółowy. Wkładki można ustawić z gdziekolwiek od jednego do siedmiu igieł, które są umieszczone w okręgu. Moduły cieniujące są skonfigurowane z więcej niż czterech igieł, które zazwyczaj są w linii prostej, która przypomina grzebień.

Szybkość i moc

Tatuaż maszyny, które są skonfigurowane dla okładzin zwykle działają szybciej niż te do cieniowania. Wkładki również użyć mniej potężne kondensatory niż shaderów, które są najlepiej zestaw z 47uF na kondensator 100uF. Wyższa moc kondensatora używane w moduł cieniujący tatuaż maszyna uprawnień większą ilość igieł i pozwala im przenikać przez skórę, wystarczy utworzyć żywy i trwały kolor. Liniowej można ustawić również z kondensatorem 22uF.

Cewki

Podczas konfigurowania Maszynka do tatuażu, dobrą zasadą jest użycie wyższej cewki owinąć gdy używasz więcej igieł. Odnosi się to podczas konfigurowania Maszynka do tatuażu na cieniowanie kontra podszewka. Maszyna do cieniowania powinien powstać z cewki owinąć 10 do 12, podczas gdy maszyna dla wyściółka działa dobrze z ośmiu owinąć cewki. Tam więcej okłady są w cewce, bardziej potężne pola elektromagnetycznego, który porusza się igły staje się.

Waga

Maszynki do tatuażu cieniowanie zazwyczaj są nieco cięższe niż podszewka maszyny, z były średnio od 8 i 284gr. i te ostatnie ważenie pomiędzy siedem i osiem uncji większych artystów, które może obsłużyć o większej gramaturze, dłużej ilości czasu może być bardziej komfortowe z maszyną cięższe dla okładzin lub cieniowanie. To ważne, aby być wygodne z wagi komputera tatuaż tak, aby zmęczenie nie powoduje jakość pracy cierpieć.