adcov.com

Różnica między ho idealna waga n

Modelu kolei przyjść w różnych skalach, lub rozmiary, najbardziej popularne jest HO i N wagi. Hobbystów budowania na pociąg zestawów do dioram featuring ludzi, krajobrazu, itp. Główną różnicą między dwie skale, że HO jest większe.

Opis skali

Kiedy hobbystów mówić o "skali", mają na myśli jak duży element jest, jak związane z wielkością to byłoby w świecie rzeczywistym. Jeśli Skala jest "1: 100," następnie model 1 metrowy reprezentuje coś 100 metrów długości.

HO skali

HO pociągów, postacie i inne modele są 1:87 skali. Nazwa "HO" pochodzi z faktu, że jest to mniej więcej połowa wielkości O skali ("zero" skali).

Skala N

Modele w skali N są rzeczywisty rozmiar 1:160. "N" oznacza "neun," niemieckim słowo "dziewięć", co odzwierciedla fakt, że szyn toru są 9mm od siebie.

Odwołania

Jest większe, HO modele są łatwiejsze do obsługi i zobaczyć. N skali jest atrakcyjne dla modelu kolejowe entuzjastów, którzy korzystają z budynku szczegółowe zestawy, które używają mniej miejsca.

Twój własny kolejowe

Towar w skali HO i N jest powszechnie dostępne w sklepach hobby i rzemiosła. Niektóre elementy, takie jak sztuczne rośliny i skały, działa dobrze z wszystkich skalach.