adcov.com

Różne rodzaje chirurgii plastycznej

Wspomnieć słowa "operację plastyczną" i żadnego zdjęcia wątpliwość gwiazd z nowym nosem co tydzień lub patrząc raczej, powiedzmy "wzmocniona" w okolicy klatki piersiowej przyjdzie do głowy. Powiększanie piersi i odsysanie tłuszczu są przednie biegaczy z operacji plastycznych wykonywanych dzisiaj, z liposukcji i plastyka nosa tuż za nim. Ale to nie są tylko procedury są wykonywane. Istnieją pewne procedury, które wielu z nas nigdy nie uznane, nie mówiąc już, że to możliwe.

Implanty pośladków

Podczas gdy wielu z nas ciężko pracować, aby spróbować zmniejszyć rozmiar naszych butami, doszło zaskakujące wzrost pragnienia okrągłe, dna pełniejszym i chirurdzy plastyczni nie pracowały, aby wypełnić ten popyt. Ostateczny wynik osiąga się zazwyczaj przez jedną przekazującego tłuszczu z jednego obszaru ciała do pośladków, lub poprzez wstawienie implantu.

Zmniejszenie warg sromowych

Wydaje się, że walka ze skutkami starzenia się nie zatrzymuje się na to, co można zobaczyć, ogół ludzi. Ta procedura polega na zmniejszaniu rozmiaru kobiety sromowych i stała się zaskakująco powszechne. Należy jednak zauważyć, że może to być zrobione na bardziej praktycznych powodów, takich jak dyskomfort tarcie na ubrania lub podczas stosunku. To rzeczywiście bardzo prosta procedura i przywraca młodzieńczy wygląd pochwy.

Redukcja earlobe / Wzmocnienie

Earlobe to część ciała, że ​​nie wielu z nas nawet o tym myśleć, z wyjątkiem umieszczania i usuwania kolczyki. Ale to te kolczyki, które mogą ciągnąć się na płacie i wydłużone je w miarę upływu czasu. Redukcje małżowinę zmniejszy wielkość płata i jest bardzo prosta procedura. Jak ze wszystkim, skutki starzenia się może kurczyć płatki uszu na niektórych ludzi, więc jest używany do wstrzykiwania wypełniacza dać im młodzieńczy pulchna z dawnych lat.

Brwi i rzęs Przeszczepy

Starzenie się, na wyrywanie lub dziedziczenia, może zrobić wiele na temat naszego ciała, a czasami w najdziwniejszych miejscach. Rzęsy i brwi może cienkie do tego stopnia, że ​​nie istnieje, co jest przyczyną frustracji i poszukiwanie tuszowania. Ewolucja transplantacji włosów doprowadziła do możliwości stosowania na brwi i obszarów rzęs. Chociaż nie jest to wspólna procedura miejsce z powodu występowania alternatywnych, takich jak makijaż i sztuczne rzęsy, niektórzy pacjenci nie wybiera do tej procedury.

Redukcja Sutek / Wzmocnienie

Powiększenie piersi nie jest jedyną rzeczą, kobiety zmienia się, gdy chodzi o ich piersiach. Duże sutki są problemem dla niektórych kobiet, ponieważ mogą one być widoczne przez ubranie, cały czas. Zmniejszenie rozmiaru sutka jest prosta procedura, a niektórzy mężczyźni wybrali się przejść procedurę, jak również. Wzmocnienie brodawki zwykle wiąże się ze zmianą odwrócony sutek do jednej z pozycji bardziej na zewnątrz.