adcov.com

Rośliny, lasy miniaturowe czuć

Rośliny, lasy miniaturowe czuć

Tworzenie miniaturowe czuć leśnych, ogród zimowy, takie jak w terrarium, jest to prosty sposób wnieść na świeżym powietrzu wewnątrz. Każdy ogrodnik można użyć wielu rodzajów roślin stworzyć realistyczny miniaturowe lasów w terrarium lub innym małym ogrodem.

Drzewka Bonsai

Drzewka Bonsai są doskonałym przykładem roślin, które mogą być wykorzystywane do tworzenia otoczeniu lasów miniaturowe do terrarium. Chociaż wiele osób kojarzy drzewka bonsai z gatunków egzotycznych drzew, szereg z umiarkowanym drzewa liściaste i evergreen są dostępne w formy bonsai. Wiązy, klony palmowe, wiele rodzajów drzew sosnowych i nawet ginkgo drzewa mogą być uprawiane w formie bonsai. Te drzewa zrobić dobry centralny dla miniaturowych leśnych ogrodem, w terrarium lub innych pomieszczeniach ustawienie.

Rośliny lasu

Oprócz drzew roślin leśnych jak Paprocie i kwiaty są niezbędne do tworzenia realistycznych feel leśnych w formie miniaturowych. Na szczęście istnieje wiele roślin, które można znaleźć w formie miniaturowych terrarium wzrostu. Paprocie są dobre roślin do tworzenia bujnych zaroślach szuka wiele lasów; Paproć roślin tym puszyste duffy są idealne do uprawy w formie miniaturowych. Kwiaty są również istotne dodatek do wszelkich miniaturowe lasów; gatunków, takich jak Begonie i kwiaty śnieżynka można dodać odrobinę koloru do lasów miniaturowe.

Mchy i rośliny tło

Leśnych terrarium musi również tło roślin do tworzenia wilgoci w ustawienia i dodać więcej terenów zielonych do skalistego ogrodu miniaturowe. Mchy są idealne roślin na dodawanie koloru do terrarium leśnych miniaturowe, i nie są one uciążliwe lub duże. Wiele drzew bonsai rosną dobrze w gleby kamieniste i sadzenia mech na skałach pomoże dodać realistyczny zieleni na ustawienie terrarium.