adcov.com

Rodzajów Bonsai drzewa wiśniowe

Drzewka Bonsai są piękne i eleganckie opakowania drzew. Pochodzących z Chin tysiące lat temu, wzrosły one popularne w innych kulturach na całym świecie od tamtego czasu. Stanie kwitnącej zarówno wewnątrz i na zewnątrz, ich średnio tylko stóp wysokie w większości przypadków. Głównie subtropikalnych, wiśnia bonsai jest stosunkowo łatwe w uprawie i pielęgnować, zapewniając piękne wyglądające drzewo z dodatkową korzyść w postaci produkcji owoców. Wiśniowe drzewo typy dostępne są trzy bonsai.

Surinam Cherry

Drzewka bonsai wiśnia Surinam są najlepsze w przypadku uprawy w południowych Stanach Zjednoczonych, ale również są zdolne do wzrostu pomieszczeniu. To drzewo ma czerwonawy, odpadającej korze z ciemnozielone liście które rosną w parach. Na wiosnę sport drzew kompaktowy pachnące białe kwiaty tego przejścia do małych wiśnie czerwonych i aromatyczne.

Szczotka Cherry

Rodzime na Florydę, tego typu bonsai wiśniowego drzewa jest odmianą wiecznie zielone, jest dość obfite, rosną na zewnątrz, nawet w nieco chłodniejszym klimacie lub pomieszczeniu, tak długo, jak istnieje duże Źródło światła jak duże okna odblokowane. Z małych, błyszczące liście to drzewo rozwija się małe, białe kwiaty i produkuje słodkie jasne czerwone wiśnie.

Barbados Cherry

Pochodzących z wysp karaibskich, najczęściej Barbados i Curacao, to drzewo bonsai z wiśnia ma delikatne, opadające oddziałów, które mieszczą się leniwie jak wierzba płacząca. Światło czerwone, lekko wiśnie rozwijać od małe różowe kwiaty. Poza Karaibów rosną najlepiej pomieszczeniu, ale mogą rosnąć w obszarach subtropikalnych charakter jak Południowej Florydy. Rosną najlepsze i będzie się rozwijać w lekko kwaśne gleby.

Korzystne warunki

Drzewa te rosną najlepiej chronione od temperatury zbyt gorące południe, które spowoduje uszkodzenie liści kruche. One są zdolne do uprawy na pośrednie i bezpośrednie działanie promieni słonecznych, ale powinny być oglądane na więdnięcie, który wskaże zbyt dużo światła. Gleba jest Najlepsza wilgoć w dotyku, ale nie powinien być nasycony. Ostrożność aby nie jest zbyt wody kwiaty sami bo zbyt dużo wody bezpośrednio może gnić płatki.

Gleby i doniczki

Nawóz jest ważny dodatek do drzewek bonsai z wiśnia na wiosnę i jesień, i płynny nawóz jest zazwyczaj bardziej skuteczna niż inne chemiczne nawozy, które wymagają rozcieńczenia tak, aby nie szokować drzewa. Przesadzanie jest zalecana co dwa lata, najlepiej wiosną i przed rozpoczęciem kwitnienia. Wszelkie cięcia korzeni to najlepiej zrobić z wielką starannością bo system korzeniowy bonsai są bardzo delikatne. W optymalnych warunkach, z staranności, aby prawidłowo przesadzać, monitorować jakość gleby odpowiednio wody i zapładniania regularnie, wiśnia, jakie drzewka bonsai zazwyczaj rosną do około 14 cali do czasu pełnej dojrzałości.