adcov.com

Rodzaje włoskiego drzewa figowe

Rodzaje włoskiego drzewa figowe

Kilka odmian drzewo figowe pochodzą z Włoch, kraju z klimatu umiarkowanego, niezbędne do uprawy tych drzew. Drzewa figowe produkcji zbiorów owoców w czerwcu do listopada, w zależności od pogody. Średnia wysokość drzewa te są 15 do 30 stóp, gdy dojrzały, chociaż niektóre drzewa dotrzeć do 50 metrów. Rys. owoce mają zazwyczaj ciemno brązowy lub zielonkawe skórki, które są łatwe do skórki.

Paradiso

Drzewo figowe Paradiso pochodzi z Północnej włoskiej Genui, więc ten drzewo figowe jest również nazywana drzewem Genui. Drzewo to osiąga szczyty do 25 stóp dojrzałe. Żniw dla Paradiso jest sierpień i wrzesień. To soczyste rys ma skóry zielony i czerwony miąższ. Paradiso drzew może wytrzymać zimno pogoda tak niskie, jak-9.44 stopni Celsjusza.

Tarantella

Drzewo figowe Tarantella nazwa pochodzi od miasta Taranto, miasto w południowych Włoszech, gdzie drzewa pochodzi. Gdy starsza, to drzewo figowe wysokość waha się od 20 do 25 metrów. To drzewo oferuje dwa upraw owoców figa we wrześniu do początku października. Okrągły Tarantellas mieć brązowy skóry i soczyste, słodkie owoce.

Triana biały

Drzewo figowe biały Triana pochodzi z Triana, małej społeczności w regionie Toskanii we Włoszech. Drzewo to rośnie do 25 metrów wysokości, dojrzałe. Owoc trianas białe mają żółtawy skóry i soczyste, czerwone mięso. Drzewa figowe Triana mają rozszerzone żniw od lipca do września. Białe triana muszą być chronione w okresie zimowym, kiedy po raz pierwszy jest uprawiana.

San Pietro

San Pietro figi rosną na wyspy San Pietro na wybrzeżu Morza Śródziemnego, mniej niż 10 mil od Sardynii, Włochy. Rys. został nazwany po San Pietro, charakterystycznym rysunku w katolicyzm. Urodziny tego katolickiego Świętego jest pierwszego dnia owocuje to drzewo figowe: 29 czerwca. Drzewa w dalszym ciągu przynosić owoce do września. Pierwsze uprawy owoców latem rośnie własnej, ale drugi upraw we wrześniu wymaga zapylania. Owoców skóry ma ciemny kolor brązowy i jego owoc ma czerwonawy kolor. Drzewo to rośnie do 15 do 20 stóp.