adcov.com

Rodzaje Scrubs w spa

Rodzaje Scrubs w spa


Możesz dostać wiele rodzajów zarośla w spa, w zależności od typu skóry i Twoich celów pielęgnacji skóry. Wspólnym mianownikiem w zarośla to, że wszystkie one zawierać środek złuszczają (lub usunięcia) sucha, górna warstwa martwych komórek skóry, które pozwala, aby rozpocząć nowy nawilżający skórę. Ten proces "szorowanie" pozostawia nam lepszą tonu i bardziej dopracowany, nawet cerę. Wybór odpowiedniego spa peeling zależy od indywidualnych cech Twojej skóry.

Skóra wrażliwa

Mając jasną cerę, że oparzenia słoneczne łatwo lub ma tendencję do trądziku różowatego wymaga buffa kremowy miód lub przy użyciu ekstraktów owocowych. Miód jest naturalnie antybakteryjne oraz przeciwgrzybicze. Jeden rodzaj peelingu dostępnych w uzdrowiskach miesza brązowy cukier, olej migdałowy, wanilię i miód. Zarośla może również zawierać środek utrzymujący wilgoć, taki jak gliceryna, który opiera się wilgoci z powietrza do skóry.

Skóra sucha

Ważną rzeczą o wyborze peeling dla skóry suchej jest to, że nie chcesz, peeling w celu usunięcia olejów naturalnych. Najbardziej korzystne zarośla używać przedmiotów, takich jak miód i zmielonych migdałów lub płatków owsianych. Migdały mają naturalne oleje, które są zwolnione, gdy grunt. Owsianka delikatnie szoruje skórę, a miód zapewnia delikatny buff.

Skóry normalnej

Zarośla cukru lub soli morskiej peelingi są świetne sposoby, aby złuszczają bez stosowania środków chemicznych. Cukier jest łagodniejszy peeling, ponieważ granulki są mniejsze i topi się szybciej niż sól morska. Tego typu zarośla to zadanie bez pozostawiania za zatykanie porów. Pocieranie szorowania na skórze zwiększa przepływ, który z kolei zachęca do produkcji kolagenu i kolagenu pomaga skórze utrzymać sprężystość. Cukier lub sól miesza się z olejem, który opóźnia temperaturze topnienia i ma przyjemny zapach.

Skóra tłusta

Wiele zarośla spa dla skóry tłustej zawierają płatki owsiane, które jest bardzo chłonna i doskonale nadaje się do zmiękczania skóry. Płatki owsiane w połączeniu z brązowym cukrem do polerowania, aloes dla uzdrowienia i soku z cytryny do pracy suszenia razem dla zdrowego i naturalnego peelingu.

Cellulit Scrub

Niektóre uzdrowiska oferują zarośla cellulitu, które wykorzystują sól i imbir na ich wpływ ocieplenia na skórze, ponieważ ocieplenie zwiększa ukrwienie skóry i zwalcza cellulit. Przegląd literatury z artykułów naukowych na ten temat wynika, że ​​naukowcy nie mają pełnego zrozumienia, dlaczego niektórzy ludzie z cellulitem i niektórzy nie, i jak najlepiej z tym walczyć. Te peelingi mogą być skuteczne, ale jak na razie, nie ma żadnego dowodu.

Dodatkowe informacje

Dermatolog Jeffrey Benabio pisze w "The Dermatology Blog", że peelingi mogą być kojące i zapewnienia skórę miękką, zdrowy blask, ale przesadza peelingi mogą być szkodliwe dla nowej skóry. On ostrzega, że ​​umiar jest ważne, jeśli chodzi o korzystających zarośla, i przypomina, raz na dwa tygodnie to wystarczająco często, aby uzyskać dobre wyniki, jak częstsze szorowanie może podrażniać skórę.