adcov.com

Rodzaje Regulatorów tlenu

Regulatory tlenu wykorzystywane są codziennie przez pracowników służby zdrowia - od EMTs pielęgniarek do lekarzy.

Definicja

Regulatory tlenu określa się jako urządzenie, które pozwala na specyficzne ilości tlenu przepływ do pacjenta.

Rodzaje regulatorów

Istnieje kilka rodzajów regulatorów tlenu, w tym podwójne światła i jednego światła. Każda z nich posiada różne modele, które mogą stosować różne ustawienia przepływu tlenu.

Podwójny Lumen

Podwójnego strumienia jest zdefiniowana jako regulator, który jest lżejszy i bardziej zwarty. Posiada specjalną membranę z mosiądzu, co zwiększa niezawodność i wydajność. Podwójnego strumienia pozwala jedynie na przepływ od zera do sześciu litrów tlenu na minutę. Posiada 11 ustawień przepływu i rdzeń z mosiądzu pozwala na lepsze bezpieczeństwo. Specjalny uchwyt ułatwia pacjentów geriatrycznych do wsiadania i wysiadania.

Pojedyncze Lumen

Pojedynczy lumen jest zdefiniowana jako taka, która umożliwia również pacjentom lżejszej i bardziej zwartą regulator / zbiornika. Pojedyncze światło waży około 14 uncji i ma sześć ustawień przepływu, z których trzy są ciągłe. Mosiądz tłok jest bezpieczniejsza niż jej odpowiednik z aluminium.

Inne rodzaje regulatorów

Inne typy obejmują te o dużym zbiorniku tlenu, mały zbiornik tlenu i Invacare. Te inne rodzaje mają również kilka różnych modeli dla różnych ustawień przepływu tlenu.