adcov.com

Rodzaje płaczu drzew

Rodzaje płaczu drzew

Płacz drzew są drzewa, których gałęzie są elastyczne i obwisłe, z tendencją do zasłona na ku ziemi. Są one dość popularne, jako drzewa ozdobne, a gdy są prawidłowo umieszczone mogą być dramatyczne uzupełnieniem trawnik, ogród lub krajobraz. Płacz drzew znajdują się w wielu odmianach, wiecznie zielone i liściastych.

Wierzba

Jednym z najczęstszych odmian płaczu drzewo, wierzba (Salix babylonica) jest łatwo uznane przez jej zaokrąglone koronę smukłą, cienkie liściach oddziałów, które często zasłona i zwisają blisko ziemi--funkcję dramatyczne, biorąc pod uwagę, że to drzewo często rośnie do 50 metrów wysokości. To woli pełne słońce i wilgotne gleby i ma tendencję do rozkwitu brzegiem wody, co sprawia, że dobre drzewo na otwarte krajobrazy z fontannami.

Rozpłakana wiśnia Higan

Jeden z kilku płaczu odmian wiśni, to drzewo liściaste (wiśnia różowa "Brodawkowata") zazwyczaj rośnie do około 30 metrów wysokości i jest dekoracyjny dodatek do większych metrów. Jego płacz oddziałów dają biało różowe kwiaty na wiosnę i ciemno zielonych liści, które zmieni kolor na żółty jesienią. Ta odmiana wiśni jest ceniony bardziej za jego wygląd niż jego owoce, które są ciemny czerwony lub czarny, i zwykle niepozorny. Inne płaczu odmian wiśni obejmują jesienny, Whitcomb i zimowe słońce.

Płacz Mulberry

Odmiana ta płaczu (Morus alba "Chaparral," "Brodawkowata") z morwy Białej jest drzewa karłowate, zazwyczaj osiągając tylko 6 do 10 metrów wysokości, a nie regularne morwy białej, że można dotrzeć do 40 metrów. Robi dobrze w pełnym słońcu lub półcieniu, wyświetlanie zielonkawo białe kwiaty na wiosnę, i ciemnozielone liście na gałęzie, które zazwyczaj płakać na ziemię, tworząc kształt umbrellalike. Morwy Białej jest dwupiennych, co oznacza, że drzewa są męskie lub żeńskie; dwie nazwy odmiany, Chaparral i brodawkowata, są dla płci męskiej i żeńskiej formy morwy białej, odpowiednio. Zwisła można nosić małe, jadalne jagody, ale owoce są często brudny jak spadają na ziemię.

Płacz niebieski Atlas Cedar

To drzewo (Cedrus atlantica "Popielata brodawkowata") jest wiecznie płaczu, która wyświetla mały, lodowe igły niebiesko zielone na opadające oddziałów. Jest to odmiana karłowata, która rośnie i rozprzestrzenia się powoli i nieregularnie, osiągając szczyty gdziekolwiek od 5 do 30 stóp, w zależności od tego, jak to jest postawione. To drzewo jest często przeszkoleni przez postawienie pozostają krótkie i rozłożonych na zewnątrz, niekiedy tworzące efekt kaskadowych. Płaczu niebieskie atlas cedr jest najlepiej uprawiane w środku do południowych regionach USA i można zrobić również w pełnym słońcu lub półcieniu.