adcov.com

Rodzaje Kręgarz

Rodzaje Kręgarz


Do większości kręgarzy, zdrowia kręgosłupa określa ogólny stan zdrowia. Dlatego, kręgarzy ćwiczyć manipulacji systemu neuromusculoskeletal wziąć kręgosłupa z powrotem do równowagi, z którego jest rzucony przez dnia na dzień działalności i naprężeń. Celem tych regulacji jest kręgosłupa łagodzenia bólu i stanu zapalnego, zwiększenie mobilności i zwiększenia energii. W dziedzinie chiropraktyka, przekonasz się, że lekarze mogą specjalizować się w kilku różnych metod.

Mieszanie Kręgarz

Według Chiropractors.org, kręgarzy mieszające są najczęściej. Poza tym korekty kręgosłupa, stosują terapii fizycznej i zasad żywieniowych dla ich planu leczenia. Mogą również zatrudniać USG i elektroterapii jako pomocy. Praktykujący te oznaczone jako "mieszanie kręgarzy", ponieważ łączą różne techniki uzdrawiania w swoich praktykach.

Reforma Kręgarz

Kręgarzy reform nie wierzę, że przesunięta kręgów powodują organach i chorób zakaźnych. Dlatego używają manipulacji kręgosłupa w leczeniu problemów układu mięśniowo-szkieletowego, tylko takich jak zapalenie kości i stawów i zapalenia stawów. Często pracują we współpracy z osteopatycznego lekarzy.

Sieć Kręgarz

Kręgarzy sieci opierają swoje zabiegi na uzdrowienie organizmu inteligencji wrodzonej skłonności do poszukiwania zdrowia. W związku z tym, że nie należy używać rdzenia manipulacji. Zamiast tego, kręgarzy sieci lekko dotykać kręgosłupa podczas sesji, aby pokazać mu drogę do samoleczenia.

Prosto Kręgarz

Proste kręgarzy Specjalizujemy się w korekcji kręgosłupa niedostosowania, które postrzegają jako źródło choroby. Poprzez korygowanie nierównowagi kręgosłupa, oni wierzą, że mogą poprawić komunikację między mózgiem a ciałem i wspiera ogólną uzdrowienia.

Applied Kinesiology Kręgarz

Kinezjologii stosowanej został opracowany w 1964 roku i mierzy siłę mięśni, w celu określenia stanu zdrowia. To uzdrowienie modalność jest nadal praktykowany dziś i wykorzystuje testy oporu mięśni, aby dowiedzieć się, jakie obszary ciała są słabe.