adcov.com

Rodzaje Chirurgii Kręgosłupa

Ludzie, którzy cierpią z powodu bólu kręgosłupa lub jakiegoś urazu kręgosłupa często zobaczyć lekarzy, którzy specjalizują się w leczeniu tej delikatnej powierzchni ciała. Przed wybraniem jeden z różnych rodzajów operacji kręgosłupa, lekarze często stosują inne sposoby leczenia plecy. W większości przypadków zabieg poprawia urazów kręgosłupa, które powodują uszkodzenie nerwów lub miejsce nacisk na kręgosłup. Postęp technologiczny dokonały te różne rodzaje zabiegów ambulatoryjnych chirurgii kręgosłupa lub procedur, które wymagają krótkich pobytów w szpitalu.

Discectomy

Centrum Anne Arundel Medical Center Chirurgii Kręgosłupa opisuje discectomy jako chirurgii kręgosłupa, podczas którego chirurdzy usunięcia płyt przepuklina, który łagodzi nacisk na nerwy grzbietu. Korzystają one z 2-calowy nacięcia usunąć płyty, co skutkuje minimalnym utraty krwi. Ta operacja kręgosłupa jednocześnie wymagane dwu- lub trzydniowy pobyt w szpitalu. Teraz discectomy jest w warunkach ambulatoryjnych.

Foramenotomy

Highland Centrum medyczne Highland Pain Institute mówi, że foramenotomy łagodzi presję spowodowaną przez ściągniętym nerwem. Ten typ operacji kręgosłupa polega na usunięciu kości i innych tkanek, które ściska nerwów na kręgosłupa. Foramenotomy może być częścią większego procedury medycznej lub procedury minimalnie inwazyjne, w której lekarze zrobić malutki nacięcie.

Lędźwiowego laminektomii

Centrum Spine Surgery stwierdza, że ​​laminektomii lędźwiowy łagodzi nacisk na nerw kręgosłupa poprzez usunięcie przepukliny dysków i kości ostrogi. Ten typ operacji kręgosłupa jest w warunkach ambulatoryjnych, który wymaga 2- lub 3-calowe nacięcie w środku dolnej części pleców.

Fusion kręgosłupa lędźwiowego

Lędźwiowego fuzyjne typu operacji kręgosłupa stosowane, gdy osoba cierpi na rdzeniu stan, który powoduje niestabilność kręgów. Niestabilność wywiera nacisk na nerwy w kręgosłupa. Lędźwiowego fuzji jest ważnym zabiegiem chirurgicznym, w którym chirurdzy używać śrub i płytek do mocowania kości. Korzystanie przeszczepów kostnych, lekarze stworzenie pomostu między kości w odcinku lędźwiowym kręgosłupa. Kość pochodzi z ciała człowieka lub z banku kostnego.

Kyphoplasty

Center for grzbietu Surgery, że Kyfoplastyka jest rodzajem operacji kręgosłupa stosowany u pacjentów z osteoporozą, a sprężone złamań. Lekarze zrobić małe nacięcie i wstawić i napompować balon w obszarze skażonym do czasu rozszerza się z powrotem do normy. Lekarze użyciu cementu, aby wypełnić pustkę. Procedura ta pozwala przystanki deformacje, zmniejsza utratę wysokości i zmniejsza ból u pacjentów z osteoporozą i złamaniami sprężonych. Pacjenci są pod znieczuleniem i pobyt w szpitalu na noc.