adcov.com

Rodzaje Chirurgii Kręgosłupa szyjnego

Operacja kręgosłupa szyjnego jest wykonywane w obszarze szyjki znajduje się w C1 do C8. Gdy konwencjonalne metody leczenia, takie jak leki i fizykoterapii nie są udane, operacja jest prawdopodobnie jedyną opcją, aby złagodzić objawy.

Chirurgia kręgosłupa szyjnego Przyczyny

Najczęstszymi przyczynami chirurgii kręgosłupa szyjnego kompresji dysku, to tarcze i przepuklina kręgosłupa zwężenie, które prowadzą do zwężenia kręgosłupa.

Fusion przedniej szyjki macicy

Przedniej (przód) połączenia szyjki wykonywane jest przy użyciu wytycznych rentgenowską wchodzi z nacięcia w przedniej części szyjki. Discetomy przeprowadza się w celu usunięcia płyty zanieczyszczoną i zastąpiono przeszczepem kostnym i sprzętu w razie potrzeby.

Szyjki macicy Corpectomy i teleskopowy Przeszczep

Corpectomy szyjki macicy wykorzystuje wskazówki rentgenowskie i jest podobna do przedniej fuzji szyjki macicy. Główną różnicą jest to corpectomy usuwa kręgi i dyski i zastępuje je (przeszczep kości pobranej z biodra lub kości strzałkowej) amortyzatora.

Fusion tylnej szyjki macicy

Tylnej (tylna) połączenia szyjki wykonywane jest nacięcie w tylnej części szyi. Przeszczepu kostnego jest umieszczony w problematycznej strefie w obszarze szyjki i mogą być stosowane w połączeniu z trzpieni, śrub i bolców w celu zwiększenia bezpieczeństwa.

Odzysku

Odzyskiwanie po operacji kręgosłupa szyjnego zajmie około pięciu tygodni. Lekarz będzie monitorować mobilność i ograniczeń pacjenta.