adcov.com

Rodzaje Chirurgii dla Łza na ramię

Należy oderwać jest częstym schorzeniem, powodując ból i niepełnosprawność wśród dorosłych. To jest czasami nazywane łza rotatorów. Rotatorów obejmuje cztery ścięgna mięśni i kilka, i pozwala na ramię do obracania.

Przyczyny Chirurgii

Łza na ramię mogą wymagać operacji, jeśli łza jest niedawne i / lub bardzo bolesne, nonsurgical leczenie nie pomogło, czy zużycie jest w ramię z dominującą ręką człowieka.

Chirurgia

Rodzaj powinna rozerwać zabiegu operacyjnego będzie zależeć od tego, gdzie znajduje się łza, jego wielkość i kształt. Większość procedur będą wykonywane w chirurgii ambulatoryjnej.

Artroskopowej naprawy

Lekarz wstawić zakres światłowodową i małych narzędzi chirurgicznych na małe nacięcia. Ona korzysta z odbiornika telewizyjnego, aby zobaczyć łzę na ramię i chirurgicznie naprawić.

Naprawa mini-Otwórz

Chirurgii mini otwarty naprawa odbywa się przy użyciu nowszych technik i instrumentów. Pozwala to chirurgów do naprawy rozdarcie ramię poprzez bardzo małe nacięcie, zazwyczaj pomiędzy 4 i 6 cm.

Chirurgiczna

Tradycyjna operacja, jeśli jest potrzebna barku jest łza duże lub złożone. Można również potrzebny, jeśli jest to konieczne przebudowy lub wymiany stawu barkowego.