adcov.com

Rodzaje chirurgii bariatrycznej

Chirurgii bariatrycznej jest rozwiązaniem dla osób, które są znacznie nadwagę. Kiedy ludzie rozważyć operację odchudzania, jednak musieli zdecydować, które z różnych rodzajów chirurgii bariatrycznej jest właśnie dla nich.

Bypass żołądka

Bypass żołądka jest najbardziej znane z różnych rodzajów operacji bariatrycznej. W tej formie operacji żołądka oddziela się, a jedna z części nie są już wykorzystywane. Niewielka część żołądka, a następnie ponownie przymocowana do jelita, a tylko niewielka ilość pożywienia może być wchłaniany.

Chirurgia żołądka rękaw

Centrum szkoleniowe bariatryczna opisuje ten chirurgii utrata masy ciała jako procedury, w której duża część żołądka przemieszcza się, pozostawiając pacjentom rękaw żołądka o wielkości i kształcie banana. W przeciwieństwie bypass żołądka, jelita nie muszą być przekierowane i ponownie podłączyć.

Regulowany Taśmy żołądka

To jest mniej inwazyjna forma chirurgii bariatrycznej niż bypass żołądka. Zamiast nacięcia brzucha jest, regulowany zespół laparoskopowo umieszczony w brzuchu. Zespół może być zaostrzone lub poluzowane zgodnie z potrzebami pacjenta. W przeciwieństwie bypass żołądka, opaska żołądka jest odwracalny, jeśli pacjent chce go usunąć.

Pionowe pasami żołądka

Ten rodzaj chirurgii bariatrycznej łączy bypass żołądka i opaska żołądka. Jednostki mają dwa żołądki po tej procedurze, z mniejszą żołądka w większej jednym zdaniem Learning Center bariatrycznej. Lekarze umieszczać rząd klamer w górnej części żołądka, dzięki czemu mniejsze wnęki absorpcji żywności.

Biliopancreatic Obwodnica Z przełącznikiem dwunastnicy

Jest to najbardziej złożony ze wszystkich rodzajów operacji bariatrycznej. Zasobów z Narodowego Instytutu Cukrzycy oraz Chorób Nerek układ trawienny oraz opisuje proces tej skomplikowanej operacji, stwierdzając, że dolna część brzucha jest usuwana, a pozostałe żołądka tworzy tuleję. Żołądek jest podłączony do jelita cienkiego, z pominięciem jelita grubego końca.