adcov.com

Rodzaje bifocals Progressive Nie-Line

Rodzaje bifocals Progressive Nie-Line


Progresywne nie dwuogniskowych linii zastępują tradycyjne dwuogniskowych dla różnych powodów. Podszyte dwuogniskowych mają tę wadę, przerwy w wizualnej linii wzroku. Są one również wyposażone konotacji "starców", jak okulary oddać swój pobliżu i dalekowzroczności. Brak linii dwuogniskowych oferuje płynne przejście, soczewki wieloogniskowe, czyli każdy obiektyw oferuje stopnie mocy bez przerwy wizualnych.

Miękkie

Miękka konstrukcja oferują zalety dwuogniskowych progresywne dla osób powyżej 50 roku życia, ponieważ dostarczają one szerszy obiektyw w połowie odległości do widzenia w zakresie od 18 do 30 cali. Są one również zalecane dla osób, które mają trudności z uzyskaniem wykorzystywane do tradycyjnych twardych krawędzi soczewki dwuogniskowe. Zapewniają one bardziej naturalne, mniej zniekształcone przejścia między krótkim, średnim i długim zasięgu wzroku.

Hard / Krótki Korytarz

Najczęściej polecany dla osób w wieku od 40 do 48, twarda / krótki korytarz postępowe dwuogniskowych oferują szeroki obiektyw o pomoc w przewadze dalekosiężnej wizji z małą ilością krótkiego zasięgu. Soczewki te są najlepsze dla tych, którzy nie potrzebują soczewek drogie. Jest to jedyny rodzaj soczewek dostępnych dla małych klatek.

Materiał soczewki

Progressive linii dwuogniskowych nie, tak jak inne Okulary, wykonane są z różnych materiałów. Szkła, tworzyw sztucznych i poliwęglanu są stosowane w soczewek progresywnych. Szkło zapewnia najlepszą jasność widzenia i jest mniej suseptible na zarysowania. Jednakże, jest ciężki i łatwe do złamania. Plastik jest lżejszy i łatwy w odcieniu, choć rysy i mgły łatwo. Poliwęglan jest najlżejszy w masie i najbardziej trwałe, ale oferuje najgorsze jakość optyczną.