adcov.com

Rodzaj drzew głogu

Rodzaj drzew głogu

Głóg (Crataegus) jest często określane jako thornapple i zawiera liczne odmiany małych i dużych drzew liściastych. Drzewa te rosną często tak szeroki, jak one są wysokie i są sadzone na wartość ozdobnych. Wiele drzew głogu wytwarzają długie, ostre ciernie; białe efektowne kwiaty; i czerwone owoce. Wybierz gatunków głogu, które są rodzime dla Twojej okolicy dla najlepszych wyników.

Głóg Cockspur

Głóg Cockspur (Crataegus crus-galli) jest jednym z najbardziej popularnych typów używanych w domu krajobrazu jako badania przesiewowe. Gatunek ten jest dostępny w gamie znany jako bezkolcowej cockspur głogu (Crataegue inermis crus-galli) do stosowania w obszarach, gdzie ciernie mogą być niebezpieczne. Typ jest uważany za duży krzew lub małe drzewo, które produkuje ciemne zielone błyszczące liście, które z kolei do złota, a następnie czerwony jesienią. Głóg Cockspur pochodzi z wielu części Ameryki Północnej i mogą rosnąć na starsze wysokości i szerokości od 10 do 15 stóp.

Angielski głogu

Angielski głogu (laevigata Crataegus) krajobraz zastosowań obejmuje obramowanie ekranu, okaz drzewa i zabezpieczenia, jeśli przycinać jako zabezpieczenie. To głóg średniej wielkości drzewo może osiągnąć pełnej wysokości od 15 do 20 stóp o wielkości równej rozpiętości. Pochodzi z Europy, polski głogu jest mrozoodporny do strefy 4 w Ameryce i wolno rosnące drzewo liściaste, że formy zaokrąglone koronę. Liście na ten rodzaj głóg drzewa są ciemnozielone latem, a nie wartości ozdobnych jesienią.

Waszyngton głogu

Głóg Washington (Crataegus phaenopyrum) najlepiej rośnie w US Department of Agriculture twardość strefy 4-8. Ten rodzaj drzewa głogu zawiera tablicę kolorów przez cały rok. Liście pojawiają się w kolorze fioletowo czerwony, na wiosnę, włączyć głębokie szmaragd, gdy białe kwiaty pojawiają się w lecie, a następnie zmień na pomarańczowy, fioletowy lub czerwony jesienią; kwiatów zamieni czerwone jagody zimą.

Puchaty głogu

Puchaty głogu (Crataegus mollis) jest również powszechnie nazywana przez jego oryginalna nazwa głóg lub biały Cierń i pochodzi z USA. Ten rodzaj Głóg jest jednym z pierwszych kwitną każdego roku. Puchaty głogu jest jednym z największych o wysokości starsze rodzaje 20 do 40 metrów z poziomych gałęzi tej samej długości i gęste, zaokrąglone koronę. Liści głogu puszyste są duże, szerokie, zielone i owłosione.