adcov.com

RF Cancer Cure

Ablacją o częstotliwości radiowej, znany także po prostu jako ablacji lub RFA jest postać lokalnej hipertermii leczenia nowotworów złośliwych. Rak wątroby jest zdecydowanie widać najbardziej pozytywne wyniki z tego typu terapii, w dużej mierze ze względu na wielkość i wzór wzrostu guzów, ale był to również korzystne w innych form raka, takich jak nerki, płuca i kości. Choć jego pseudonim oznacza, że ​​ablacja RF jest formą radioterapii, dwie formy leczenia są całkiem różne.

Ablacja przezskórna

Z Ablacja przezskórna, igły bezpośrednio do samego guza złośliwego emitować fale radiowe o wysokiej częstotliwości. Jak fale radiowe przenikają tkanki nowotworowej, że podniesienie temperatury wewnętrznej guza gdziekolwiek między 122 do 212 stopni F. Ten wzrost temperatury skutecznie uszkadza się nieprawidłowych komórek, często powodując ich śmierć i blizny. Jednakże procedura ta rozprasza tylko do parametru o około 3 do 5 cm, ta forma leczenia jest często stosowane dla mniejszych nowotworów, co byłoby widoczne w wątrobie, jak nerki, płuca lub kości.

Skuteczność

Jak wspomniano wcześniej, nowotwory wątroby widziałem jak największe korzyści z stosowania ablacji RF. Rak wątroby jest znacznie wolniej wzrasta form raka, który zwykle pozostaje zawarta w narządzie, dzięki czemu tego typu zlokalizowanego leczenia. Kiedy podaje RF ablation, często prowadzi do śmierci komórki "kompletnej" nowotworu, zgodnie z Mayo Clinic, zwłaszcza gdy guz jest od 3 do 4 centymetrów wielkości. Jednak ta procedura jest zwyczajowo w leczeniu przerzutów raków wątroby i mogą być stosowane jako postać wspomagającej opieki, takich jak z zabiegiem chirurgicznym, chemioterapią, a nawet radioterapii.

Z innymi formami raka, jak widać na nerki, płuca lub kości, ablacja RF mogą być stosowane, gdy tradycyjne zabiegi albo nie są rozwiązaniem, lub nie. Zabiegi chirurgiczne, chemioterapia i radioterapia są najbardziej polegać leczenia tych typów raka, ale ablacja RF widział sukces w tych przypadkach. To jest wciąż opłacalne i korzystne kurs opieki, szczególnie, gdy guzy są małe i niskiej liczby.

Korzyści

Jak w przypadku każdej formy leczenia, ablacja RF ma swój własny grupowania świadczeń. Dwa z najbardziej korzystne są jego inwazyjność i jego ryzyko. Ablacja RF jest zarówno mało inwazyjny i przedstawia minimalne ryzyko dla pacjenta. Wynika to głównie z powodu braku nacięcia potrzebnych do przeprowadzenia procedury. Wszystko co potrzebne jest wprowadzenie igły do ​​administrowania fale radiowe. Jest to również dość łatwo ponownie przeprowadzić procedurę, dzięki czemu efektywna forma opieki dla złośliwych guzów.