adcov.com

Reumatoidalne zapalenie stawów i migreny ziołowy

Reumatoidalne zapalenie stawów i migreny ziołowy


Reumatoidalne zapalenie stawów i migreny może być paraliżujące do produktywnego dnia, a w dłuższej perspektywie może prowadzić zarówno do bardzo ograniczonego z dnia na dzień życia. Istnieje wiele leków, aby pomóc w bólu i rozluźnienia mięśni, ale nie ma leku bez skutków ubocznych lub dwóch zaangażowanych. Związane ziołowe i witaminy, środki na migreny i reumatoidalne zapalenie stawów może być w stanie dać ulgę, gdy ograniczenia typowe efekty uboczne, które pochodzą z leków na receptę.

Zioła i suplementy dla stawów

Istnieje wiele ziół i leczenie uzupełniające, które są zgłaszane do czynienia z bólu i zapalenia stawów. Trzeba mieć świadomość, jednak, że wiele preparatów ziołowych nie są zatwierdzone przez FDA i niekoniecznie mają naukowego dowodu na poparcie swoich twierdzeń.

Boswellia jest związana z pomaga sztywności, bólu i ulepszonej funkcji stawów. To działa podobnie jak leki przeciwzapalne, ale nie takie same problematyczne skutki uboczne, że długotrwałe stosowanie z przeciwbólowy to przynieść. Możesz wziąć 400 do 800 mg, trzy razy na dobę w postaci kapsułki lub tabletki.

Chinese skullcap (Scutellaria baicalensis) przypuszcza się, mają działanie przeciwzapalne i przeciw zapaleniu stawów i ma właściwości podobne do leków wydawanych na receptę, takich jak indometacyna i fenylo-butazone, ale bez efektów wtórnym. Jej efekt terapeutyczny może mieć do czynienia z dużą ilością flawonoidów, które zawierają silne przeciwutleniacze i wymiatacze wolnych rodników.

W indyjskim badaniach naukowych, imbir znaleziono dać ulgę w bólu i obrzęku stawów, a po dwóch latach nie było żadnych działań niepożądanych. Zaleca się, że masz sześć do 50 gramów proszku lub świeżego imbiru dziennie.

Kurkumy i jego żółty barwnik kurkumina okazały się mieć wiele właściwości przeciwzapalne. Dawka wynosi zazwyczaj od 400 do 600 mg trzy razy dziennie.

Wreszcie, lawenda, zioło wykorzystywane zarówno stawów i migreny wykazały obiecujące wyniki w hamowaniu stanów zapalnych. Ekstrakty feverfew zatrzymania syntezę związków prozapalnych, w początkowych etapach i zmniejszają cząsteczki zapalne z płytki i białe krwinki.

Zioła i suplementy dla migreny

Butterbur (znany również jako Petasites hybridus) wykazano zmniejszenie liczby migreny z dawką 50 miligramów do 75 miligramów na dzień.

Koenzym Q10 jest połączony z zmniejszenie liczby dni, w których pacjentom migreny z 100 mg na dawkę dzienną.

W eksperymencie z 600 miligramów cytrynianu magnezu, ataki migreny zostały zredukowane o ponad 40 procent, po 9 do 12 tygodni suplementacji.

Melatoniny w dawce 3 mg przed snem doprowadziło do pozytywnej odpowiedzi głowy i witaminę B2 (ryboflawina) zmniejszyło migreny wzięte w wysokiej dawce 400 mg przez trzy miesiące.

Istnieją pewne wstępne wyniki z witaminą B12, które wykazują zmniejszenie liczby migreny pobierając 1 miligram donosowego B12 raz dziennie przez trzy miesiące. Feverfew Uważa się, że w stanie w celu zmniejszenia częstości napadów migreny, ale nie wszystkie badania są ostateczne.

Naturalne Leczenie Pain Relief

Istnieje wiele metod leczenia innych niż lecznicze, które mogą pomóc złagodzić objawy reumatoidalnego zapalenia stawów i migreny. Ćwiczenie jest bardzo ważne dla osób cierpiących na zapalenie stawów, aby pomóc w elastyczności, poprawę mięśni i wzmocnić serce i płuca. Dwa wielkie za pomoc metody te obszary są wschodnie praktyki tai chi i qigong. Arthritis Foundation zaleca dwie praktyki jako pomocne dla osób cierpiących na choroby. Dr Carol Greco, psycholog kliniczny, eksperymentował z medytacji i migreny i stwierdziła, że ​​praktyka może utrzymać objawy w zatoce tak długo, jak medytacja nadal praktykowane.