adcov.com

Remicade Leczenie Crohna

Remicade jest lek na receptę stosowany w leczeniu choroby Crohna i jest określona, ​​gdy inne leki nie są skuteczne. Ponadto jest stosowany w leczeniu reumatoidalnego zapalenia stawów, zesztywniającego zapalenia stawów kręgosłupa, wrzodziejące zapalenie okrężnicy, łuszczyca i ciężkie płytki.

Cechy

Remicade stosuje się w leczeniu zaburzeń zapalnych, mających do czynienia z systemem odpornościowym. Działa to w celu zmniejszenia stanu zapalnego i znacznie zmniejszyć bolesnych objawów związanych z chorobą Crohna. Remicade może być stosowany u dorosłych i dzieci w wieku 6 lat i starszych.

Jak Weź

Remicade jest odbierany przez IV i muszą być podawane w gabinecie lekarskim lub w szpitalu. Jeden leczenie trwa 2 godziny, aby otrzymać i terapie podawana co 8 tygodni.

Skutki uboczne

Niektóre z bardziej powszechne skutki uboczne leczenia Remicade są nudności, wymioty, dreszcze, zawroty głowy, gorączka i wysypka. Wszelkie skutki uboczne powinny być zgłaszane do lekarza.

Ostrzeżenia

Treaments Remicade może obniżenie liczby białych krwinek. To również może prowadzić do zwiększonego ryzyka raka i infekcji.

Koszt

Jeden zabieg Remicade może kosztować od 1000 dolarów i 2.500 dolarów. Większość ubezpieczycieli pokrycie części lub całości kosztów.