adcov.com

Regularis korzyści z bakteriami

Bifidus Regularis jest probiotykiem, mikroorganizm, który pomaga regulować układ trawienny. Dannon sponsoruje badania w celu identyfikacji i kultywowania tej wyjątkowej kultury probiotyczne. Okaże się wyłącznie w ich linii Activia produktów.

Dobrych bakterii

Bifidus Regularis należący do grupy bakterii znalezione w przewodzie pokarmowym człowieka zwanych probiotyków. Światowa Organizacja Zdrowia i Wyżywienia i Rolnictwa Organizacji Narodów Zjednoczonych określają probiotyki jako "żywe mikroorganizmy, które po podaniu w odpowiedniej ilości, przynoszą korzyści na zdrowie gospodarza." Probiotyki są powszechnie określane jako "dobre" bakterie, ponieważ wykazano, że dodatnio wpływa na proces trawienia po spożyciu w odpowiednich ilościach. Probiotyki znajdują się w żywności oraz fermentowanych produktów mlecznych hodowlanych, takich jak jogurt, tempeh i kefiru.

Jak Probiotyki Pomoc?

Probiotyki wykazano łagodząco - niekoniecznie lecznicze - działanie na różne warunki zdrowotne. Efekt ten jest najbardziej widoczny podczas probiotyki są wprowadzane do diety pacjenta wcześnie - przed pełnym początku problemu. Raport z 2005 konferencji współfinansowanego przez Narodowe Centrum medycyny komplementarnej i alternatywnej (NCCAM), a zwołanym przez American Society for Microbiology, stwierdził, że dowody niektórych preparatów do stosowania probiotyków w leczeniu konkretnych dolegliwości istniał. Dowód wspiera stosowanie probiotyków do leczenia kilku warunków, w tym biegunki, zespołu nadwrażliwości jelita grubego, infekcje dróg moczowych u kobiet i wyprysk u dzieci.

Co sprawia, że ​​Bifidus Regularis specjalne?

Bifidus Regularis można znaleźć tylko w linii produktów Dannon Activia. Dannon probiotyk wybiera się ten dodatek do ich linii Activia, ponieważ potrafi przetrwać przejście przez przewód pokarmowy i w okrężnicy. Pozwala to na korzystne cechy Regularis Bifidus skutecznie wspierać cały proces trawienia.

Korzyści

Zużycie Activia jogurt przez Dannon, która zawiera żywe i aktywne kultury Bifidus Regularis, pomaga regulować układ trawienny. Powolne czasu pasażu jelitowego i dolegliwości, które często towarzyszą jej, wzdęcia i gazu, może być wskaźnikiem zaparcia. Activia jogurt zostało udowodnione klinicznie skrócenie czasu pasażu jelitowego u ludzi, którzy jedzą go codziennie. Jego korzystne efekty stają się widoczne zwykle w ciągu dwóch tygodni lub mniej, gdy spożywane codziennie w ramach zbilansowanej diety i zdrowego stylu życia.

Jogurty Activia i napojów mlecznych są w pojemnikach przenośnych i butelek i są dostępne w większości sklepów spożywczych detalicznych. Te jogurty i napoje dostarczają zdrowych korzyści mleczarni --- wysokiej zawartości wapnia i białka. Pojedynczy porcja Activia jogurt lub mlecznego napoju zawiera od 15 do 20 procent zalecanej dziennej wartości wapnia i 5 g do 11 g białka.

Bifidus Regularis Produkty

Różnorodność produktów, są w linii Activia Dannon'S. Dannon oferuje obecnie swoje oryginalne marki Activia jogurt, jogurt i owoce bogate w błonnik płatki oraz mleko fermentowane napoje. Produkty są również w różnych smakach: wanilia, brzoskwinia, truskawka i mieszanych jagód.

Kilka rzeczy do rozważenia

Mimo, że rzekome korzyści z Regularis Bifidus pożądane są, istnieją pewne okoliczności, które powinny być przechowywane w pamięci przed użyciem produktów. Spożycie produktów ACTIVIA został połączony z biegunką, dyskomfort w jelitach i gazu. Produkty Activia ma również dość wysoką zawartość cukru na poziomie 17 do 25 g cukru na porcję (produkt jogurt light zawiera 8 g cukru). Dowody skuteczności linii Dannon Activia jest generowany na podstawie badań firmy.