adcov.com

Regulamin Iowa do pracy Soft Serve Machines

Regulamin Iowa do pracy Soft Serve Machines


Iowa Kod Żywności i Leków i Żywności regulują działalność w Iowa sprzedaży miękkich służyć lody. Gdy skuteczne środki sanitarne nie są praktykowane, miękkie służyć maszyny są głównym źródłem zanieczyszczenia bakteryjnego.

Czystość

Pracownicy obsługi miękki-służyć urządzenie w stanie Iowa musi utrzymać higieny osobistej, takich jak częste mycie rąk i rękawiczek sanitarne, gdy jest to konieczne. Przechowywać miękkie służyć stożki i przypraw w zamkniętych pojemnikach. W obszarze wokół miękkie służyć urządzenie czyste i wolne od bałaganu, zanieczyszczeń i szkodników.

Płyny

Codzienne sprzątanie miękkie służyć maszyny są obowiązkowe w stanie Iowa. Całkowitego demontażu urządzenia i zanurzyć Wszystkie części odkażający na co najmniej jedną minutę. Po oczyszczeniu i przed ponownym montażem, wysuszyć wszystkie części i skontrolować czystość. Nosić rękawice sanitarnych podczas ponownego montażu urządzenia.

Zanieczyszczenie

Na koniec dnia, należy użyć resztek mieszać lody mrożone ciasta dokonać lub nowości. Umieść pozostałą mieszankę w pojemnikach sanitarnych i zamrozić na 32 stopni. Umieść nową mieszankę do urządzenia każdego dnia i dodać resztki mieszanki w okresach wysokiej głośności. Wyrzucić resztki mieszać co najmniej dwa razy w tygodniu, aby przerwać łańcuch bakteryjnego zanieczyszczenia.