adcov.com

Refluks Objawy u dzieci

Gdy Twoje dziecko ma refluksu kwasu, może być nieco trudne, aby naprawdę ustalić stan, zwłaszcza jeśli dziecko nie dość umieścić w słowa to, co przeszkadza mu. Mimo, że jest więcej niż prawdopodobne, że dzieci doznają niektóre z tych samych objawów, które dorośli mieliby z refluksu kwasu, istnieje kilka zachowań, które można szukać w celu ustalenia, czy dziecko ma do czynienia z tym konkretnym stanie. Większość będzie oczywiście kręci się wokół posiłków, ale mogą "flare-up" w czasach gry, a nawet reszty.

Słabe odżywianie

Wiele dzieci cierpiących z powodu refluksu kwasu może rozpocząć się nie jeść dużo lub jeść mniej niż normalnie w czasie posiłków. Miałoby to wiele wspólnego ze sposobem, czują się w trakcie lub po posiłku. Może to również powodować dziecko wystąpić utrata wagi.

Drażliwość

Innym orientacyjny zachowanie refluksu kwasu będzie pewien poziom irytacji po dziecko zjadło. Ten objaw może manifestować zwłaszcza u niemowląt, małych dzieci i dzieci w wieku szkolnym, i to ma wiele do należytym ze sposobu ich zdaniem, podobnie jak złe nawyki żywieniowe.

Nudności i wymioty

Dzieci, które cierpią z powodu refluksu kwasu można również narzekać na rozstrój żołądka wkrótce po ich zjedzeniu grał lub nawet drzemał. To rozstrój żołądka może być tak źle, że dziecko rzeczywiście wymiotować.

Ból

Refluks może też skłonić dziecko, aby cierpieć i skarżą się na ból lub dyskomfort w klatce piersiowej lub brzucha (tuż powyżej pępka). Może to czasami towarzyszy kwaśny smak lub pieczenie w tylnej części gardła.

Kaszel

Wiele dzieci zajmujące się refluksu kwasu będzie cierpieć z powodu niemal uporczywy kaszel, który może "flare-up" jeszcze bardziej w czasie snu (w pozycji leżącej). Można również zauważyć, że dziecko staje się zachrypnięty, a nawet cierpi na ból gardła. Obie sympyoms są wskazania refluksu kwasu.

Zakażenia

Dzieci z kwaśnym refluksem może również cierpią z powodu częstych infekcji zatok, uszu lub płuc. Może to doprowadzić do zatkania, zatorów i świszczący oddech.