adcov.com

Recepty Sposoby obniżyć ciśnienie krwi

Recepty Sposoby obniżyć ciśnienie krwi


Powiedziano nam, że cierpią z powodu wysokiego ciśnienia krwi jest przerażające. Wysokie ciśnienie krwi może narazić Cię na większe ryzyko chorób układu krążenia i innych chorób. W zależności od nasilenia nadciśnienia tętniczego, może być w stanie uniknąć leki na receptę, poprzez kilka stosunkowo prostych zmian w stylu życia. Takie zmiany będą obejmować ustanowienie zdrowych nawyków żywieniowych, unikanie nadmiernej ilości lub alkoholu wykonywania i podejmowania przez niektóre suplementy przeciw. Szybciej wprowadzić te zmiany, wcześniej należy zacząć, aby zobaczyć pozytywny wpływ na ciśnienie krwi.

Światłowód

Zwiększyć spożycie błonnika, aby obniżyć ciśnienie krwi. Ważnym aspektem obniżenie ciśnienia krwi zmienia nawyki żywieniowe. Biorąc suplement over-the-counter włókna pomoże uczucie sytości, a tym samym już pomóc zmniejszyć ilość jedzenia, które można konsumować.

Dark Chocolate

Daj do swojej łakomczuchów. Wierzcie lub nie, kakao zawarte w gorzkiej czekoladzie jest znana mieć pozytywny wpływ na ciśnienie krwi ludzi. Podczas badań opublikowanych w lipcu 4, 2007, wydania Journal of American Medical Association, naukowcy z University Hospital w Kolonii w Niemczech stwierdził, że pacjenci, którzy jedli małą ciemną czekoladę codziennie obniżone ciśnienie krwi. Klucz jest czekolada zawiera co najmniej 70 procent kakao. Ale nie nad-grymasić. Przybiera na wadze będzie negować zalety kakao.

Olej z ryb

Weź dodatek ryb lub olej z nasion lnu. Ryba posiada power-pakowania Omega 3 kwasy tłuszczowe, które mają pozytywny wpływ na zdrowie naczyń. Ten potężny składnik odżywczy może być podjęta w formie kapsułek lub nasion olej rybny lub lnianego do daje korzyści z kwasów tłuszczowych Omega 3, bez konieczności jeść ryby na kolację każdego wieczoru.

Witamina C

Wzmocnienie układu odpornościowego dla ogólnego stanu zdrowia oraz do korzystania ciśnienie krwi. Wziąć witaminę C, aby utrzymać swoje zdrowie i wzmocnić swoją obronę. Zdrowsze jesteś, mniej stresu organizm będzie doświadczenie i obniżyć ciśnienie krwi będzie.

Czosnek

Dodaj czosnek suplement do swojej diety, aby pomóc obniżyć ciśnienie krwi w sposób naturalny.

Rumianku

Wypić filiżankę rumianku na odpoczynek i odstresowanie od dnia. Duży winowajcą, że podnosi ciśnienie krwi to ilość stresu osoba przenosi się z dnia na dzień. Z tego powodu ważne jest, aby opracować środki rozluźniania ciągu dnia. Picia filiżankę gorącej herbaty rumianku może pomóc de-stres, który może pomóc obniżyć ciśnienie krwi.