adcov.com

Pyłek pszczeli Leczenie alergicznego

Pyłek pszczeli Leczenie alergicznego


Alergie plaga ponad dwa w 10 Amerykanów, zgodnie z WebMD. Najbardziej poszkodowanych przez stan nie zna skutków alergii walki występujących w pyłku pszczelim. Kiedy spożywane codziennie, pyłek pszczeli znacznie zmniejsza objawy alergii, a to zasługuje na uwagę alternatywne leczenie.

Co to jest pyłek pszczeli?

Pyłek jest, po prostu, "męski zarodników reprodukcji roślin," według Pyłki CC Co Ul. Drapera Super Bee pasiek wyjaśnia, że ​​pyłek pszczeli jest bogaty w witaminy, minerały, antyoksydanty oraz wiele innych składników zdrowotnych do przodu. To połączenie, stany apiary, różni się w zależności od lokalizacji. Makijaż pyłek Colorado, na przykład, różnić się od tego, czy znajdują się w stanie Teksas Minnesota.

Czy pyłek pszczeli działa?

Pyłek pszczeli, w razie potrzeby, jak ulgi alergii, muszą być spożywane częściej. Raporty Southeast Texas Miód Firma że w Journal of Allergy raportu, prawie trzy czwarte osób użytkujących Raport doustnie pyłek pszczeli drastyczna poprawa objawów alergii. Pyłek pszczeli Buzz obsługuje również to roszczenie w porównując proces do szczepionki. Poprzez wystawienie układu immunologicznego na małe dawki alergenu, organizm może odpowiednio zareagować.

Maksymalizacji efektów

Pyłek pszczeli zużycie może znacznie zmniejszyć sam objawy alergii, ale użytkownicy mogą zwiększyć te efekty. Pyłek pszczeli Buzz odwołuje się Dz Alergii raport, twierdząc, że na początku sezonu ofiara alergii pobiera pyłek pszczeli, większy efekt będzie, przyjdź alergii sezonu. Pyłek pszczeli Buzz zaleca także ograniczenie rzeczy przyczyniających się do niespokojnych układu odpornościowego, takich jak stres, alkohol, cukry i mleczarskich żywności.

Konsumpcja

Pyłek pszczeli może być mylące, na początku. Istnieje wiele sposobów, aby spożywać pyłek pszczeli i dla większości osób smak bardzo przyjemny. Pyłek pszczeli Buzz sugeruje kilka sposobów wprowadzenia pyłek pszczeli w diecie, w które są dobre maniery Degustacja i dbające o zdrowie. Niektóre metody to trzęsie, pływaków, a nawet podawać pyłku pszczelego nog. Ze względu na naturę ziarnistą, sypkiego produktu, integracja żywność jest łatwe.

Wybór

Dla skutecznego stosowania jako leczenia alergii, pyłek pszczeli znaleźć w otoczeniu alergenu jest najlepszy. Niektórzy eksperci pyłek pszczeli, jak Draper Super Bee pasiek, polecam wybranie pyłek pszczeli składa się z wielu różnych pyłków zebranych z wielu miejsc, jak pyłki zawierają składnik wyższe lub niższe w zależności od lokalizacji liczy kolekcji. Daje to większą przewagę odżywczą niż metody ulgi alergii, więc należy dać do lokalnych pyłki. CC Pyłek podkreśla znaczenie nieprzetworzonych pyłki, jak przetwarzanie usuwa składniki odżywcze.